Eisa 2007/2008

RS4

New member
Philips nr 1?? ale jaja, no cóż ktoś znowu wziął kasę, jak słyszę piksel plus i ambilight to zbiera mnie na mdłości, szkoda że jeszcze nie daja w zestawie wibratora wibrujacego w rytm zmieniajacych się scen, PORAŻKA
 

allabahal

New member
Każdy widzi to co chce...
Ja widziałem ziarnistość i okropne schodowanie linii.
Wystarczy puścić napisy na Gwiezdnych Wojnach Atak Klonów i wszystko jasne. Jeżeli komuś to nie przeszkadza, to dobrze, bo w końcu każdy widzi to co chce :)
 

Goliat

New member
Bez reklam
Najuczciwiej byłoby gdyby Misiowie z EISA przyznawali nagrody na modele które są na rynku kilka lat (niezawodność i ewentualne błędy produkcyjne) a tak chodzi tylko o napędzanie kasy a koncerny sponsorują i sponsorują ;) .....a swoją drogą największy nacisk jest na stosunek jakości (SZOK!!! jak można w tak krótkim czasie na egzemplarzu przedprodukcyjnym to sprawdzić?????-do ceny!) stąd Matsushita,LG,Samsung i inne "gwiazdy" tak często są "The Best" a po roczku po premierze wychodzą kwiatki.
W tym roku dla mnie strzał w 10 to wybór Onkyo TX-SR 605..... ale tylko w wyznaczeniu urządzenia za rozsądną kasę ( w stosunku do możliwości) a pozatym wodtryski......nic tylko czaić się na modele które są sprawdzone i wychodzą z produkcji ale mają mniamuśną cenę albo czekać na EISA 2008/2009 :D
Pozdrawiam.
 
Do góry