Ehhhh co wybrać? Dylemat kupującego.

martensiak

New member
Witam! Jestem nowy na tym forum i chyba dobrze trafiłem, gdyż widzę tutaj osoby znające się na temacie. Ja niestety nie za bardzo, ale postanowiłem zmienić telewizor na LCD 26". Myślałem, że będzie z tym mniejszy problem, ale tak nie jest. Jest spory wybór 26'' też i ciężko coś wybrać jak się tego nie widzi (porównań obrazów itd.). Mieszkam dość daleko od sklepów (planuje zakup prze internet) w których mógłbym je porównać, dlatego mój wybór głównie polega przeczytaniu opinii o nich. Może wydaje się to dziwne, że ktoś w taki sposób chce kupić TV, ale liczę na fachową pomoc z Waszej strony. Mam kilka marek i modeli z których chciałbym wybrać ten właściwy. Oglądam głównie programy z tv kablowej. Oto one:

Sharp LC-26P55E
Sharp LC-26GD7E - bodajże wbudowany tuner, ale niekoniecznie potrzebny mi
JVC LT-26A61
Panasonic TX-26X50F

byłbym bardzo wdzięczny za opinie i porady. Jeżeli ktoś ma jeszcze coś ciekawszego na uwadze w podobnej cenie to też bardzo chciałbym usłyszeć.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
określ wartość - bo masz dużą rozbieżność cenową.
26 GD7 - brak w Polsce
26 P 55 wjadą za kilka dni - pierwszy raz
26 LX 50 Panasonic oraz JVC 26 S 60 - to najlepsze z Twojej oferty telewizory 26 c 50 JVC - do kablówki.
pozdrawiam
 

martensiak

New member
Dzięki za zainteresowanie moim problemem. Otóż mieszkam aktualnie w Szwecji i są tutaj dostępne wszystkie modele z wymienionych przeze mnie, włącznie z tym nowym Sharpem.

Ceny tych LCD są zbliżone ok. 3600-4000zł poza GD7 który kosztuje 4800zł

Na samym początku wogóle nie myślałem o niczym innym jak JVC, ze względu na pozytywne opinie o nim. Jednak później doszły informacje o nowym LCD Sharp (nowy jeszcze pewnie nie przetestowany) no i Panasonic jest ok. Co do ostatniego to dzisiaj znalazłem taki oto model Panasonic TX-32LX50F czyli większy odpowiednik podanego przez mnie modelu za niewiele bo 200zł drożej (4400zł). No i co tu wybrać?!?!? Liczy się przede wszystkim dla mnie jakość (jak pisałem głównie TV kablowa) i te niewielkie rówżnice w cenie nie są problemem.
Co godnego polecacie z tych modeli?
Kiki: Jeżeli Panasonic i JVC to najlepsze z mojej oferty to który z nich Ty uważasz za lepszy. Może masz inną propozycję?

Ehhh cały czas dylemat. Zawsze mam problem z wyborem.

50 JVC - odpada za mały pokój :)

A może coś z Sony? Ehhh mieszam już.
 
Ostatnia edycja:

MADO

New member
Aby trochę zamieszać dodałbym jeszcze Loewe do Twojej listy. Też trochę szukałem wybrałem i jestem zadowolony

Pozdrawiam
 

Paolo

New member
skoro sie przyznałeś, że mieszkasz w Szwecji - nie jesteś targetem dla sprzedawców na tym forum. Ja też się naczytałem na forum, a jak porównałem osobiście w sklepie jaki obraz w którym tv mi osobiście pasuje to nie odzwiarciadla to w żaden sposób tych fantastycznych wywodów na forum.
pozdr,
p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sklep nie jest wyrocznia jakości sygnału
Nie opowiadaj ,że sygnał pokazywany w większości specjalistycznych sklepów z HD Ci nie odpowiada bo nikt Ci nie uwierzy.
Poczytaj posty powyzej tych którzy mieli kilka modeli w domu i są zachwyceni.
W sklepach nie wszyscy dbają o jakość sygnału.

Jeżeli Panasonoc 32 LX 50 - jest w takiej cenie. To uwzględniajac cene do jakości i wielkośći będzie on najlepszy rozwiazaniem.
Musisz być zadowolony i bedziesz.
pozdrawiam
 

COLAGIO

New member
Moja rada taka,ze z wymienionych tv Panasonic bedzie najbardziej wypasiony pod wzgledem oobrazu jak i wyposazenia,ale wszystkie te tv ,ktore wymieniles maja rozdzielczosc tylko 1366x768.Polecam tv marki Amoi 37" nie pamietam dokladnie modelu ,ale jest to LCD 1920x1080 i w Polsce kosztuje 8000zl.Niestety mniejsze modele tej marki kosztuja podobnie do np.Panasonika i nie jest dostepne full HD.Obawy pewnie budzi marka,ale 15 lat po 12 godz. dziennie matryca wytrzyma.Obraz zabija na miejscu jedynie czerń mogla bybyc lepsza ale jest to wada duzej wiekszosci LCD.
www.digitalo.pl obcykaj sobie
 
Do góry