EH5300 Upgrade firmware

djchester22

New member
Witam.

CHciałbym uzyskać informację czy jest możliwa zmiana oprogramowania w moim Eh5300 z najnowszego 1033 do np 1028 lub wcześniejszego zeby można było dograć sobie samygo. CZy taka możliwość jest?? szukałem jak zainstalować samygo, jednak w nowych wersjach oprogramowania tego nie można zrobic. Czekam na info

Druga sprawa jest taka ze jak odtwarzam z mezzmo jakiś film nie wczytują mi sie napisy. Są w formacie srt oraz jest taka sama nazwa jak odtwarzany film. Jak pusze z pendriva wszystko jest ok. Jakieś rady??

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Jest na pewno na forum opis jak wrócić do niższej wersji. Musisz szukać. Tutaj podam Ci jak to zrobić na serii D ze strony SamyGo ale jak dobrze pamietam to można tak zrobić mając starszy soft na swoim komputerze.
Downgrade firmware Samsung seria D
Wchodzimy w Menu --> Sieć --> Ustawienia sieci
Wybieramy jak mamy podłączony TV: Kablowa, WIFI
Jak wykryje ustawienia sieci wchodzimy w Zmiana IP i tam wchodzimy w DNS i z Auto zmieniamy na ręczny i wpisujemy DNS Samyego 46.4.199.222 i klikamy OK.
Wyłączamy TV i po chwili włączamy go znowu.
Wchodzimy teraz w Aktualizacja oprogramowania i wybieramy ONLINE.
Po chwili zaczyna się ściągać soft z oznaczeniem 1090.
Po aktualizacji TV sam się włączy się ponownie i cieszymy się nowym niższym softem.
Teraz tylko musimy wejść do Ustawienia Sieci i wrócić do DNS i przestawić na AUTO.
W zależności od modelu TV posiadamy odpowiedni niższy soft. Teraz można działać znowu programem ruSamsung.
 

djchester22

New member
Jest na pewno na forum opis jak wrócić do niższej wersji. Musisz szukać. Tutaj podam Ci jak to zrobić na serii D ze strony SamyGo ale jak dobrze pamietam to można tak zrobić mając starszy soft na swoim komputerze.
Downgrade firmware Samsung seria D
Wchodzimy w Menu --> Sieć --> Ustawienia sieci
Wybieramy jak mamy podłączony TV: Kablowa, WIFI
Jak wykryje ustawienia sieci wchodzimy w Zmiana IP i tam wchodzimy w DNS i z Auto zmieniamy na ręczny i wpisujemy DNS Samyego 46.4.199.222 i klikamy OK.
Wyłączamy TV i po chwili włączamy go znowu.
Wchodzimy teraz w Aktualizacja oprogramowania i wybieramy ONLINE.
Po chwili zaczyna się ściągać soft z oznaczeniem 1090.
Po aktualizacji TV sam się włączy się ponownie i cieszymy się nowym niższym softem.
Teraz tylko musimy wejść do Ustawienia Sieci i wrócić do DNS i przestawić na AUTO.
W zależności od modelu TV posiadamy odpowiedni niższy soft. Teraz można działać znowu programem ruSamsung.
Już próbowałem sposobem zgodnie z modelem tv tutaj z forum. Jednak zgodnie z tym co jest napisane nie można tego zrobić jak się ma wyższy soft niż 1028. Więc chciałbym wrócić do starszego softu jednak nie mogę znaleźdz na forum jak się wraca do wcześniejszego.

I przy okazji zapytam, jak wgram firmware z samygo czy starce gwearancję??
 
Do góry