Egreat R6S

zet357

New member
Witam,
dzisiaj kupiłem Egreat`a r6s pro i gdy odpalam filmy 3d bdiso to tylko odpalają się w 2d. Po wywołaniu bocznego menu mam do wyboru 3dsimulate 3d obok siebie i 3d ou.
Jak włączyłem priest3d.iso (Ksiądz 3d) to jak wszedłem w menu płyty i wybrałem play movie in 3d to pisało że do odtworzenia filmu 3d potrzebuje odtwarzacza 3d i tv3d.
Egreat podłączony przez hdmi 1.4 high speed ethernet z telewizorem 3d philips 8007.
Pomóżcie bo mnie już c..j strzela nie moge nic wymyślić.
Softu nie zmieniałem i mam jakiś 3.0.1.0 jakoś tak
Pozdrawiam i proszę o radę
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
chrono87, sam sprawdź który soft Ci najlepiej podchodzi wizualnie, lub pod kątem obsługi.
Ja jadę ciągle na oryginalnym z dodatkiem MOS. Oczywiście z dogranym PLIMS.

zet357, nie pomogę. Nie mam TV 3D.
 

chrono87

New member
chrono87, sam sprawdź który soft Ci najlepiej podchodzi wizualnie, lub pod kątem obsługi.
Ja jadę ciągle na oryginalnym z dodatkiem MOS. Oczywiście z dogranym PLIMS.

zet357, nie pomogę. Nie mam TV 3D.

Powiesz mi jak to dograć. Zaczął bym od tego co Ty masz skoro sam sprawdzales różne softy i wybrałeś te. Mi wszystko pasuje w sofcie oryginalnym po prostu chciałbym te polskie serwisy.
 

zwierzak11

New member
zet357 - zakładam że masz egreta bezpośrednio podłączonego do TV kablem HDMI . wciśnij na pilocie setup - potem zakładka zawansowane, nastaw 3d/2d na auto 3d. odtwórz ponownie film ( najedz na plik iso - odtwórz bez nawigacji )
jak niebędzie 3d tzn. że albo kabel hdmi jest zły lub iso nie jest 3d
 

zet357

New member
zet357 - zakładam że masz egreta bezpośrednio podłączonego do TV kablem HDMI . wciśnij na pilocie setup - potem zakładka zawansowane, nastaw 3d/2d na auto 3d. odtwórz ponownie film ( najedz na plik iso - odtwórz bez nawigacji )
jak niebędzie 3d tzn. że albo kabel hdmi jest zły lub iso nie jest 3d

Dzięki za podpowiedź, mam egreta podłączonego do telewizora przez hdmi 1.4 high speed ethernet, bez żadnego kina domowego.
W ustawieniach było fabrycznie ustawione na 3d/2d na auto i tak też zostawiłem wybieram odtwarzanie bez nawigacji i leci zawsze w 2d, jak wcisnę przycisk menu to po prawej wyskakuje ramka i są do wyboru opcje 2D, 3d simulation, 3d obok siebie, 3d góra dół, (wydaje mi się że powinna być opcja 3D po prostu).
Wyświetlanie obrazu mam ustawione na 1080p 60hz i na 50hz też próbowałem.
Próbowałem też mkv sbs odtworzyć i samo nie przełącza automatycznie w 3d, trzeba albo poprzez telewizor wybrać opcję 3d obok siebie albo wcisnąć menu na pilocie od egrata i wybrać 3d lewo prawo. To samo z over under.
Jeden film w sbs automatycznie przełączyło mi na 3d i był to film "piraci z karaibów 3" ale miał chyba rozszerzenie .x264
Pal licho sbs i ou , kupiłem tego playera dla blu ray 3d.
Testowane filmy to: Wrath of titans 3d, priest 3d i podróż na nieznaną wyspę 2 3d.
Oddać na gwarancję czy w ogóle oddać i kupić coś innego.
Pomocy.
 

zet357

New member
Dzięki za podpowiedź, mam egreta podłączonego do telewizora przez hdmi 1.4 high speed ethernet, bez żadnego kina domowego.
W ustawieniach było fabrycznie ustawione na 3d/2d na auto i tak też zostawiłem wybieram odtwarzanie bez nawigacji i leci zawsze w 2d, jak wcisnę przycisk menu to po prawej wyskakuje ramka i są do wyboru opcje 2D, 3d simulation, 3d obok siebie, 3d góra dół, (wydaje mi się że powinna być opcja 3D po prostu).
Wyświetlanie obrazu mam ustawione na 1080p 60hz i na 50hz też próbowałem.
Próbowałem też mkv sbs odtworzyć i samo nie przełącza automatycznie w 3d, trzeba albo poprzez telewizor wybrać opcję 3d obok siebie albo wcisnąć menu na pilocie od egrata i wybrać 3d lewo prawo. To samo z over under.
Jeden film w sbs automatycznie przełączyło mi na 3d i był to film "piraci z karaibów 3" .mkv
Pal licho sbs i ou , kupiłem tego playera dla blu ray 3d.
Testowane filmy to: Wrath of titans 3d, priest 3d i podróż na nieznaną wyspę 2 3d.
Oddać na gwarancję czy w ogóle oddać i kupić coś innego.
Pomocy.

Pomóż ziomuś:shock:
 
Ostatnia edycja:

zwierzak11

New member
zet357- jak inne iso 3d tez ci nie idą to reklamój ale ja do tych samych celów go kupiłem i jestem mega zadawolony tak wiec bym przy nim pozostał - mam go ponad rok - nikt na niego nie narzekał jeżeli chodzi o odtwarzanie z nośnika- możesz tylko jeszcze kliknąć powrót do ustawień fabycznych, wrzucić nowy soft, albo zresetować go ale wtedy chyba trza mieć nowy soft - i wtedy nie wiadomo jak bedzie z gwarancją
 

zet357

New member
U mnie pomogło zainstalowanie ofw 2.5.6 czyli ostatniego oficjalnego fw.

Nie wiem dlaczego ale po zakupie (przed wczoraj) miałem zainstalowany fabrycznie fw 3.0.1.0, a tego softu nie ma nawet na stronie producenta.
Pobrałem 2.5.6 i wszystko chapie (od razu przekształca na 3d w przypadku 3d.iso) teraz czasami się zdarza że jakieś tłumaczenie zamiast polskiego jest chińskie ale to bardzo sporadyczne przypadki i tylko w menu odtwarzacza, z napisami wszystko ok.
.srt czyta co do .txt to nie wiem.
Youtube zwykły i XL nie działa ale mam to w swoim smart tv.

Kupiłem go dla 3DBD.iso i w końcu działa - zajebiście.
Dzięki Zwierzak za porady.
Jak ktoś będzie miał pomysł jak dograć do tego fw działające tvnplayer, ipla, itp. to niech da znać.
 

chrono87

New member
Już mam teraz się męczę z tym PLIMS. :(
Wchodzę przez putty, wbijam komende, pobiera się a potem wyskakuje pm install PLIMS alone
I tak stoi.
EDIT. Dobra enter pomógł :D Zobaczymy co dalej.
EDIT. Działa, rewelka :)
Teraz jeszcze musze naprawić cos z siecią bo na oryginale wchodzilem z laptopa w dysk podłączony do egreata i sprawdzałem czy pojawiły się napisy, teraz coś nie działa.
Ogólnie to uwielbiam ten odtwarzacz ;D
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Hejka chłopaki, mam pytanie do osób co mają soft oryginalny z moServices3 czy instalowaliście jakieś jeszcze moduły oprócz PLIMS i bFTPd FTP daemon v2.2.2 który był już. W zasadzie wie ktoś do czego on jest ?
 

gooru2

New member
Egreat R6S WIFI 3D HD 1080p HDMI 1.4 BluRay Network Media Player Realtek 1186 Free shipping, wholesale #190046-in HDD Player from Consumer Electronics on Aliexpress.com

Dostałem swojego egreata ( z przygodami zajęło to 11 dni ). Zakupiłem na ebay, od znanego wszystkim globallsucced. Wygląda on jednak jak ten w wyżej wymienionej aukcji czyli jedynie drobny napis na górnej pokrywie. Ciekawi mnie czy firmware jest ten sam co u was. I czy procedura instalacji jest podobna/taka sama.
Broda - nazwa sugeruje klienta/serwer ftp. Jestem niemal pewny, że mając dysk może służyć właśnie jako taki domowy serwer. Niech potwierdzą to inne osoby, które lepiej znają firmware.Musiałbym zajrzeć do plików w /etc dotyczących tych demonów.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Hejka wiec chyba zmienili wersje, ja mam jeszcze starszą no ten faktycznie wygląda inaczej, a to masz dokładnie jak na tych zdjęciach ? pudełko też ?, a jak z przejściówką, masz czy dostałeś zasilacz EU ? Ciekawe jaki soft masz, sprawdź w ustawieniach. Menager plików w menu nadal pisze po chińsku ?
 

gooru2

New member
Soft 2.5.6 - do tego zasilacz EU. Manager plików po chińsku.
Teraz ciekawi mnie czy softy są wymienne i jaka jest procedura wgrywania nowego softu. Jest już może jakiś, który zawiera zintegrowane plims
 
Do góry