efekt 3D w topowych TV

ecto

New member
Juz jakies 2 tygodnie chodze po forum, po sklepach i po porownywarkach cen i szukam nowego tv do salonu.

Im dluzej szukam tym mam wiekszy metlik w glowie. Juz bylem zdecydowany na 50vt30 kierowalem sie recencjami i opiniami na forum (super kolory i najlepsze 3d na rynku) ale po obejrzezniu materialu demo 3d panasonica calkiem sie rozczarowalem... Ogladalem to samo demo w kilku sklepach i za kazdym razem denerwowaly mnie taki poziome linie i rowniez efect 3d byl taki "plytki". Wtedy tez zobaczylem demo lg na 55lw570s i bylem w szoku jak to fajnie wyglada. Pozniej demo na samsungu d8000 film galapagos czy jakos tak. Przez widok zolwia w 3d juz prawie kupilem ten tv :)

I teraz mam pytanie. Czy to 3d w panasonicu naprawde jest dobre a to co widzialem bylem spowodowane przez czynniki zew.? np. mocne sztuczne oswietlenie w sklepie?

kupilbym 55lw570s ale ponoc input lag zabija zabawe na konsoli. A jak jest np z ps59d550 czy efekt 3d jest taki sam jak na d8000 i jak z input lagiem?
 

jbravo

New member
mam Panasa 42VT20 i zapewniam cię, że 3D w niezbyt jasno oświetlonym pomieszczeniu robi bardzo duże wrażenie. A żółw, o którym piszesz wypływa z TV na wyciągnięcie reki - żadnych pasów nie ma. Wczoraj na C+3D był film o życiu w oceanie i też głębia taka jak byś rzeczywiście tam nurkował :) Zakładam, ze VT30 gorszy nie jest...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie nie powinieneś się kierować na podstawie samego demo programu. W domu tego nie będziesz miał. Głębia obrazu jest podobna . Z całą pewnością dają sobie radę i plazma Samsunga i Panasonica a input lag jet kilka razy mniejszy na tych telewizorach.
 

ecto

New member
skoro to jest mniej wiecej to samo to nie rozumiem jak panasonic mogl dopuscic do tego ze ich demo wypada bardzo blado na tle konkurencji :( Strzelaja sobie w stope, wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi kupuje tv po obejrzeniu i porownaniu kilku modeli w marketach...

Hmm robi ktos jeszcze pasywne 3d poza lg? Bo ten system wydaje sie byc najrozsadnieszy w tej chwili. Wiadomo ze 3d to tylko taki gadzet i po pierwszym miesiac bedzie uzywany raczej malo, a wtedy okulary bez baterii staja sie istotne

Sa zapowiedziane jakies nowosci na okres wakacyjny? Bo i tak bede polowal na bez vacie w saturnie takze moge jeszcze poczekac?
 
Ostatnia edycja:

redlum

New member
Bez reklam
Jak dobrze pamiętam to Toshiba i Philips zapowiedzieli pasywne 3D na ten rok. Także LG w drugiej połowie roku ma wypuścić swoje topowe modele.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Ecto zdaj się na siebie a nie na innych, jeśli nie podoba ci sie efekt 3D u danego producenta w sklepie to tak samo będziesz odbierał to w domu. Akurat taką rzecz w sklepie można dokładnie sprawdzić. Przynieś też swoje próbki na penie i posprawdzaj który producent oferuje dla ciebie najciekawsze rozwiązanie.
 
Do góry