Edycja Kanałów

Paco75

New member
Witam... Zaczne z innej beczki.Natomiast zakupiłem TV samsung UE40F6320 oczywiscie telewizja kablowa. Podczas szukania automatycznego znalazł mi kanały analogowe i cyfrowe i cyfrowe kodowane z nazwami kanałów i opisem co nadają w danej chwili... I moje pytanie ? da sie wstawić kanały analogowe pod cyfrowe kodowne zmieniając częstotliwość na kanałach kodowanych aby był opis co nadają??? Dopowiem ze dokupując pakiet Cyfrowy to te kanały by były,ale to sie juz wiąże znowu z wydatkami....Z góry dzieki za odpowiedzi..
 

Rafal7

Banned
Jasne ze się da,wejdź w smarta i tam wybierz Kanał i tam masz edycje,albo ściągnij program do edycji listy kanałów,wgrywasz listę kanałów na pendriva wrzucasz na komputerze w program do edycji,zapisujesz na pendrivie ,gotowa listę i wrzucasz na tv z pendriva.
Najlepiej zrób od nowa przeszukiwanie,tylko zaznacz kanały analogowe kablowe bez cyfrowych.
 

siwyyy77

Member
Jasne ze się da,wejdź w smarta i tam wybierz Kanał i tam masz edycje,albo ściągnij program do edycji listy kanałów,wgrywasz listę kanałów na pendriva wrzucasz na komputerze w program do edycji,zapisujesz na pendrivie ,gotowa listę i wrzucasz na tv z pendriva.
Najlepiej zrób od nowa przeszukiwanie,tylko zaznacz kanały analogowe kablowe bez cyfrowych.

Jest gdzieś opis co i jak tej operacji ?
 

Paco75

New member
A idzie wogóle wpisać pełne nazwy nadawanych programów analogowych niz tylko 5 znaków czy to jest nie mozliwe ?
 

matrixabc

Member
Ja polecam Channel List PC Editor. Jest przyjazny i prosty w obsłudze tyle że nazwy w kanałach analogowych to 5 znaków.
 

matrixabc

Member
Jak połączyć dwie listy z kanałami w jeden.
Np pierwszy plik 1.scm z kanałem TVP1, drugi plik 2.scm z kanałem TVP2 i jak zrobić aby stworzyć trzeci plik 3.scm który posiadałby kanała TVP1 oraz TVP2.
 
Do góry