Echostar DSB-7100HD NagraVision w Polsacie Cyfrowym

seandillon

New member
Witam. Jestem wieloletnim abonentem CP, jednak kilka miesięcy temu wymówiłem umowę w oczekiwaniu na nowe promocje z okazji EURO 2008 (których do dzisiaj się nie doczekałem). Kilka tygodni temu wyczytałem, przy okazji wątku wymiany dekoderów PC na HD, o wprowadzaniu do oferty nowego dekodera Echostar obsługującego HD (do obecnego Samsunga nie mam przekonania).
Wiedziony ciekawością zadzwoniłem więc na infolinię, gdzie miła pani poinformowała mnie, że owszem taki dekoder jest już dostępny w cenie 299 PLN - nie potrafiła jednak podać jego parametrów technicznych ani opisać jego funkcjonalności. Ponieważ wówczas (a i niestety również obecnie brak było nowych promocji pakietowych) wstrzymałem się z zakupem. Gdy aktualnie ponowiłem temat ze zdziwieniem stwierdziłem że rzeczonego dekodera cały czas nie ma w ofercie. Zadzwoniłem więc na infolinię, gdzie kolejna miła pani tym razem zdecydowanie zaprzeczyła by dekoder HD miał być dostępny w ofercie. Przekopałem trochę sieć i tu niespodzianka - na chorwackiej stronie znalazłem.....
dekoder Echostar DSB-7100HD NagraVision oklejony już nalepkami CP:
http://www.topreceivers.nl/en/conten...58/lang,bs_BA/
Co tu się dzieje - czy ktoś z forumowiczów mógłby mnie oświecić. Czekam na nowe promocje CP, zarówno w sprzęcie jak i pakietach, przez EURO a tu nic - nie wiem czy brać to co jest czy jeszcze poczekać. Pozdrawiam. Sean
 

kacperek70

New member
seandillon napisał:
Co tu się dzieje - czy ktoś z forumowiczów mógłby mnie oświecić. Czekam na nowe promocje CP, zarówno w sprzęcie jak i pakietach, przez EURO a tu nic - nie wiem czy brać to co jest czy jeszcze poczekać. Pozdrawiam. Sean

Dziś aktualizują stronę internetową z ofertą - może coś nowego się pokaże...
 

seandillon

New member
tak wygląda echostar DSB-7100 HD

Dekoder właśnie wszedł do oferty CP - ale jego zdjęć na stronie znaleźć nie można, jak również specyfikacji - na pocieszenie mam znalezione na chorwackiej stronie (z symbolem CP) dobry już kwartał wstecz:)
echostar7100hdhg0.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry