E3 2011

Carbon_

New member
Bez reklam
original


Kolejne E3 zbliża się wielkimi krokami. Co chcę zobaczyć?

- GTA5
- Resident Evil 6
- Half-Life 2: Episode Three (nierealne)

Z pewniaków grzeje mnie najbardziej Uncharted 3, The Last Guardian i Gears of War 3.

Pewnie będą też inne hiciory - Arkham Asylum 2, The Elder Scrolls V: Skyrim, Rage, itd. Na konfie Niny ma pojawić się również zapowiedź Wii2, więc będzie nieźle :-D
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja czekam na:
- Kolejne newsy o NGP (cena, data premiery, obsługa 3G)
- gry na NGP
- Ewentualna prezentacja next-genów
- Kolejne gry na 3DS
- Cała masa już zapowiedzianych gier
- Podane przez ciebie GTA V, RE 6 + Agent

i... może jakas niespodzianka?
 

pa3

New member
Bez reklam
Podobno The Last Guardian ma być przesunięty z wakacji 2011 na niewiadomy termin, IMHO przy tylu kilerach pod koniec roku, raczej niema się co nastawiać na premierę w 2011 - Fu*k!

Co do GTA5, ptaszki ćwierkają o przygodach we Francji :niewiem::

c93929a49caa244cdd5da8a2b11a4b71-500x363.jpg
 

Marszałek

New member
Może Samsung ogłosi swoją konsolę do gier? Może Microsoft zaprezentuje nowego Xbox'a z Bluray?

A co do NGP i 3G to już wiadomo że będą 2 wersje konsolki. Ta tańsza wersja nie będzie mieć 3G. Przy czym wersja droższa z 3G nie będzie telefonem.
 

Peek

New member
Bez reklam
Prawdę mówiąc nie zdziwiłbym się, gdyby i Sony pokazało PS4. Co prawda Wii HD i PS4/Nowy Xbox (bo na pewno nie bedzie nazywał się 720...) są kierowane do innych grup docelowych, ale jeśli nową maszynkę pokaże MS, to zrobi to też Sony, ponieważ Japończycy pamiętają błąd jaki zrobili wypuszczając pózniej PS3, własnie przez to ciągle sprzedano więcej Xboxów. Jeśli żadna z tych firm nie pokaże nowej w konsoli w tym roku, to w przyszłym któraś zrobi to już na 100%. Między bajki można włożyć to. że niektórzy wieszczą nowe konsole w 2013 roku - przynajmniej moim zdaniem.
 

Peek

New member
Bez reklam
Zobaczymy na E3, nie jestem tego pewny, ale jak dla mnie jest to bardzo prawdopodobne.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Konferencja Microsoft`u pod znakiem Kinect`a.Cos mi sie wydaje,że trzeba będzie sie zaopatrzyć.Gry zarówno dla dorosłych i dla dzieci.Robi wrażenie.
I na koniec mocny akcent HALO 4
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Ja natomiast nadal uważam, że ten Kinect to taki bajer/zabawka. Osobiście wolę trzymać pada w rękach. Na gameplay'ach widać było wolną reakcję na ruchy gracza i to mi najbardziej przeszkadza. Prezentowany gameplay z Tomb Raider zrobił na mnie wrażenie no i oczywiście nowy COD godny uwagi, ale generalnie konferencja bez szału.
 

debeef

New member
Bez reklam
nic nowego MS nie zapowiedział wiadomo było, że będzie GoW3, można było się spodziewać zapowiedzi Halo, reszta to multiplatformy, no i kinect, którego gry są nadal żenująco słabe
 

Peek

New member
Bez reklam
No Microsoft straaaaasznie słabiutko, z ciekawych rzeczy tylko i wyłącznie Modern Warfare 3 jeśli chodzi o mnie... Czyżby Gamescom powoli zjadał E3?
 
Do góry