E-Lombard !!!

g1zmo

New member
Witam wszystkich , na tutejsze forum trafiłem rozpracowując incydent który mi się przytrafił !!!!
Na tablica.pl użytkownik E-Lombard z warszawy sprzedaje po okazyjnej cenie rożnego rodzaju telewizory.
Zakupiłem i zapłaciłem około 4000 zł , TV nie został dostarczony, otrzymałem zwrot przelewu!!!!! Zaproponowano mi po raz kolejny wpłatę i oczekiwanie około miesiąca na dostawę . Oczywiście nie dokonałem kolejnej wpłaty. Zdecydowałem się jednak na zakup kolejnego TV , oczywiści tym razem z dostawa na terenie warszawy . Oczywiście do żadnej transakcji nie doszło oto co odpisali :


Termin realizacji zamówień wynosi od 3 do 14 dni.
Realizujemy dwa rodzaje zamówień : otwarte (bez gwarantowanego terminu realizacji) oraz zamknięte (z gwarantowanym terminem dostawy). Zamówienia mające status otwartego podlegają mniejszym restrykcjom przy jego realizacji od zamówienia zamkniętego, co oznacza że możliwości dostawy zamówionego sprzętu mogą być określane w odstępach tygodniowych, w piątek każdego tygodnia. Dla porównania zamówienia zamknięte charakteryzują się ściśle określonym terminem realizacji zawartym w ustalonym przedziale 3-14 dni roboczych. Dla przyjęcia zamówienia zamkniętego do realizacji wymagane jest złożenie zabezpieczenia płatności należności w formie gwarancji bankowej lub wniesienie stosownej przedpłaty.
Na terenie Warszawy zamówiony sprzęt jest przez nas dostarczany bezpłatnie.

Prosimy o dokonanie wyboru rodzaju zamówienia dla określenia dalszego trybu procedowania.


Z poważaniem,

E-Lombard



AD:
Przelewy docierają na konto Barbary E. ...nie wiem kim jest dla słynnego Pana Oskara E. słynnego z afery oskar media - gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/469350,policja_stracila_na_interesach_z_oszustem.html

Proszę o komentowanie tego artykułu tak żeby był na samym topie
 

radko777

New member
Cześć,
Też widziałem te oferty i sam się zastanawiałem nad zakupem. Jednakże firma bardzo ale to bardzo podejrzana!!! Zauważ że maile podpisują "Zespół E-Lombard", nie wiadomo do końca z kim korespondujesz. Na moje prośbę o podanie nip-u, nazwy firmy, osoby kontaktowej a wiec danych niezbędnych w obrocie gospodarczym...nie odpowiedzieli. Proponuje omijać z daleka.
 

Dlugin2

New member
Nie wiem jaki telewizor kupowałeś ale cena musiała być baaaardzo atrakcyjna, a tu od razu powinna zapalić się czerwona lampka. Za naiwność się płaci. Sam się kiedyś o tym przekonałem. Człowiek uczy się na błędach, najlepiej na swoich. Nic tak nie uczy jak porządny kop w dupę.
 

rodick

New member
Nie wiem jaki telewizor kupowałeś ale cena musiała być baaaardzo atrakcyjna, a tu od razu powinna zapalić się czerwona lampka. Za naiwność się płaci. Sam się kiedyś o tym przekonałem. Człowiek uczy się na błędach, najlepiej na swoich. Nic tak nie uczy jak porządny kop w dupę.

Ale czy kogos naprawde oszukali na kase ze np ktos zaplacil i nie dosta ltowaru ani kasy?
Prosze o wpisy jesli komus udalo sie kupic cos od nich i bylo wszystko OK.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ale czy kogos naprawde oszukali na kase ze np ktos zaplacil i nie dosta ltowaru ani kasy?
Prosze o wpisy jesli komus udalo sie kupic cos od nich i bylo wszystko OK.
Samo to, że biorą od Ciebie kasę i nie mają zamiaru zrealizować zamównia, jest karalne.
Jeśli nawet dostaniesz kasę po czasie z powrotem i udowodnisz im, że to jest nagminne, że nie mieli zamiaru sprzedać Ci sprzętu, to możesz z urzędu oskarżyć ich o niekorzystne rozporządzenie mieniem. Tylko trzeba by udowodnić. Czyli skrzyknąć grupę ludzi tak samo potraktowanych jak kolega.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Zarejestrowałeś się na tym forum, żeby to napisać? To pod swoim nickiem nie możesz?
Informacja sama w sobie cenna ale takie podchody mnie śmieszą.
 

rodick

New member
Zadnych zadowolonych ani oszukanych klientow tego punktu tu nie ma?

Maja co chwila jakis nowy sprzet. Oferta jest calkiem interesujaca cenowo. Do tego czasem na prawde trafiaja sie mega okazje. Ceny kusza.
Prosze o wypowiedzi wszystkich, ktorzy mieli do czynienia z tym "sklepem"
 
Do góry