dźwięk z konsoli przez projektor

matifcb

Member
Witam,

podlaczajac projektor Benq kablem HDMI do konsoli mam niestety dzwiek puszczany przez projektorowy glosnik. Jesli konsole podlaczam standardowo przez hdmi do tv dzwiek idzie przez kolumny i moj zestaw stereo. Dzwiek od tv jest poprowadzony optykiem do Daca Fio i stamtad do wzmcniacza 2 hinczami.

Co moglbym zrobic aby polaczyc konsole tak zeby miec opcje dzwieku z zestawu stereo. Konsola to PS4.


Jeszcze jedna informacja, jak podlaczam HDMI z projektora do laptopa to tam dzwiek leci z kolumn dlatego, ze laptop jest po usb podlaczony Dac Prodigy Cube do wzmacniacza. Czy np podlaczenie usb zamiast do lapropa to do konsoli dalo by mi dzwiek analogicznie przez kolumny?
 
Ostatnia edycja:

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spróbuj z tym Prodigy Cube. Jak nie zadziała, to może jakaś karta dźwiękowa kompatybilna z konsolą?
Możesz jeszcze kupić ekstraktor audio z Hdmi. Wepniesz na IN kabel Hdmi z konsoli. A na wyjściu optykiem do wzmacniacza dzieje, a obraz Hdmi do projektora.
No i jeszcze jedna opcja przyszła mi do głowy, odbiornik Bluetooth z wyjściem jack. Parkujesz z nim konsole i łączysz analogowo ze wzmacniaczem.
 
Do góry