Dzwięk w Samsungu LE32M71

LCC

New member
Dzwięk w Samsungu LE32M71B

Mam bardzo mnie nurtujące pytanko. Jaka jest jakość dzwięku w owym modelu 32M71B i w ogóle gdzie są umiejscownione głośniki? Czy rzeczywiście dzwięk jest tak do bani jak mówią? Czy np. w Sony 32V2500 jest lepszy?
 

luki1166

New member
Dzwięk w M jest taki sam jak w modelu N 2x10 wat ogólnie słaby jak we wiekszości telewizorów LCD wyjątek stanowi 37lb2r bo ma subwofer 30 watowy.Jedyną alternatywą jest kino nawet najsłabsze Samsunga za 500zł poprawi znacząco jakość dzwięku w porównaniu do samego lcd.
,,,,,,,, telewizory lcd kupuje sie dla obrazu,od dzwieku sa kina,,,,,,,,
Pozdro
 

LCC

New member
No to mnie uświadomiłeś ;) To to każdy wie, że kino jest od dźwięku, ale pytałem czy dźwięk w M-ce jest na poziomie czy może być jeszcze gorszy niż uzyskiwany na LCD.
 

motobartcompany

New member
dźwiek w M jest żałosny, i najgorszy z TV z jakimi miałem do czynienia. Jest plastikowy i podobny do tego jaki możemy spotkać w głosnikach komputerowych za 12 zł z tesco. Głosniki są umieszczone w odudowie TV.

Taki sam dzwiek jest w seri N, co ciekawe słąba seria R32B ma dzwięk o niebo lepszy.
 

LCC

New member
Dzięki właśnie o to mi chodziło :) A jak ma się ten dzwięk do Sony 32V2500? Może testowałeś?
 

eugens

New member
motobartcompany napisał:
dźwiek w M jest żałosny, i najgorszy z TV z jakimi miałem do czynienia. Jest plastikowy i podobny do tego jaki możemy spotkać w głosnikach komputerowych za 12 zł z tesco. Głosniki są umieszczone w odudowie TV.

Taki sam dzwiek jest w seri N, co ciekawe słąba seria R32B ma dzwięk o niebo lepszy.

Chyba nie do końca masz rację, seria M ma "niskoszumowy wzmacniacz dźwięku (LNA)" którego nie ma seria N,chociaż nie wiem co to oznacza i jaki daje efekt.
 
Do góry