Dźwięk w głośnikach QQ500 z telewizora

Romeoamaro

New member
Mam pytanie do kolegów forumowiczów odnośnie głośników QQ500, DVD Onkyo 405, i Amplitu. Onkyo 505. Otóż nie mogę dać rady podłączyć głośników QQ do telewizora panasonic Pv 70 w taki sposób aby dzwięk z telewizora odtwarzany był w głośnikach. Podłączyłem telewizor z amplit. przez hdmi, ampli. z dvd przez hdmi, dvd z amplit. przez kabel koaksjal bo inaczej nie mam dzwięku z płyt odtwarzanych w dvd. Zostaje mi kabel z 3 końcówkami z każdej strony w kolorach żółtym, czerwonym, białym. Podłączam go do telewizora i do czego??? Czy w ogóle go podłączam??? Czy trzeba coś jeszcze konfigurować w ustawieniach o czym nie wiem i co nie jest opisane w instrukcji? Radio gra, filmy mogę oglądać. Pomocy!

Drugie pytanie: Czy ktoś z użytkowników DVD Onkyo 405 próbował odtwarzać w nim płytę DVD+R Dual Layer z nagranym filmem? Bo u mnie cały czas ją czyta (Load) i nic się więcej nie dzieje (czy coś jest źle nagrane w co wątpie, czy to DVD po prostu nie odtwarza takiego formatu płyty?), i czy ktoś próbował odtwarzać DVD-R Dual Layer? Płyty DVD+R czyta bez zarzutu.

Z góry dzięki za odpowiedź.
 

mr_pit

New member
Słabo się jeszscze na tym znam ale spróbuj podłączyć wyjście audio w tv bo takie masz dwoma chinchami z wejściem w ampli też dwoma chinchami. Tak powinno zadziałać.
 
Do góry