Dziwny dzwięk dobiegający z nboxa

fiaam

New member
Witam, od soboty mam telewizje N. Obraz żyleta, dzwięk super, jest tylko jedno ale... Po wyłączeniu nboxa (przełączenie w tryb standby - czerwona dioda) po 5 sekundach z wewnątrz wydobywa się dziwny pisk o wysokiej, nieprzyjemnej dla ucha częstotliwosci. Jego głosnosc oceniam na 10 Db. Z odległosci 1 metra slychac go dosc wyraźnie, z odległosci 5 metrów jak jest cicho też jest słyszalny. Po włączeniu nboxa dzwięk znika, po wyłączeniu pojawia się ponownie po 5 sekundach. Czy też tak macie? Może mój nbox jest uszkodzony? Pozatym strasznie się grzeje...

Nie znalazłem opcji edycji postu więc napisze cos więcej. Wstaje dzisiaj rano, podchodze do n-ki i ....cisza,nic nie piszczy. Włączyłem boxa przyciskiem power na obudowie, włączył się na ostatnio oglądanym kanale (w moim przypadku MTV), nic nie piszczy. Wyłączyłem, postałem z minutę - cisza! Włączyłem go ponownie, poskakałem po kanałach, wyłączyłem i po 5 sekundach pisk powrócił...Jak sprawdzałem godzinę później nadal piszczało. Czy ktos z forumowiczów mógłby przyłożyć ucho do swojego boxa i posłuchać czy w trybie standby również ma to irytujące piszczenie?

Poważnie nie znalazłeś opcji edytuj? Może trzeba ją na pół strony pod każdym postem umieszczać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry