dziwna sprawa z LG47LW5500

uki80

New member
witam. jak w tytule. bylem w sklepie media expert za ww. tv. dowiedzialem sie, ze 47" kosztuje 4100 a do tego mamy kilka gratisow wycenionych przez sklep na 750zl. w ich sklad wchodza:

- 7 par okularow
- kamerka do skype
- pilot magic motion.

co prawda te dodatki kosztuja na allegro lacznie max 500 zl wiec nie wiem skad sklep wzial cene 750zl ale mniejsza o to ile kosztuja. chodzi mi o fakt, ze ponoc te dodatki sa oferowane w gratisie przez producenta czyli LG (takie info otrzymalem w sklepie). niestety ten dokladnie model w tym rozmiarze mieli tylko na zamowienie wiec udalem sie do neonetu z mysla ze tam moze go znajde. wchodze o na dzien dobry stoi szukana przeze mnie maszyna. cena prawie taka sama 4129zl, ale co sie okazuje, ze z gratisow ma tylko 7 par okularow i z wielka laska kierownik moze dorzucic pilota, a o kamerze juz kompletnie nie ma mowy.

stad moje pytanie czy sklepy wala w ch**a i kamery zabieraja z kompletow i sprzedaja osobno, czy kazdy sklep ma inne warunki na jakich dostaja sprzet? jakby nie patrzec zawsze to 300 plnów w kieszeni zostaje.

skromnie dodam, ze chodzi o miasto Jelenia Góra. a co, niech ludziska wiedza kto kantuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Okulary są w komplecie - pozostałe rzeczy zależy od pakietu . Oczywiście każdy sklep może prowadzić własną politykę sprzedaży.
 

uki80

New member
ja rozumiem ze gogle sa dawane razem z tv ale oni to jako gratis licza. a co do polityki sklepow to jakos nie wierze ze oddalone od siebie o 300 metrow wyzej wymienione sklepy az tak sie roznia tym bardziej ze ponoc kamerka i pilot magic sa dawane przez firme lg jako gratisy. tak jak kiedys bylo z bluray'em dodawanym przez lg
 

krazy777

Member
Bez reklam
Ja jak interesowałem się tym telewizorem i oglądałem go w kilku sklepach to w zestawie były tylko okulary. Pilot i kamerka były do kupienia osobno.
 

uki80

New member
Ja jak interesowałem się tym telewizorem i oglądałem go w kilku sklepach to w zestawie były tylko okulary. Pilot i kamerka były do kupienia osobno.
no i w wiekszosci ofert na allegro tez tak jest. ale od kilku tygodni w sklepach jest ta akcja z bonusami do lg. np. 42"lw5500 w media expert teraz jest za 2999 z tymi bajerami. zobaczcie w necie na stronie ww. sklepu
 

Pfk

New member
Każdy z partnerów handlowych - Media Expert, Euro czy MSH Holding ma często inne warunki zakupów danych produktów. Kamera + Pilot były gratis tylko w Media Expert. Standardowo na wyposażeniu każego TV jest - 7 PAR OKULARÓW 3D i TYLE. Cała reszta zależy od gazetki promocyjnej sieci sklepów lub wewnętrznej promocji LG przeznaczonej dla danej sieci handlowej. Tak jak to miało miejsce w opisywanym przypadku.:)
 
Do góry