Dyskusja o serii 7/2013 Philipsa (7008/7108)

przemo73

New member
Bez reklam
Nowe telewizory serii 7 Philipsa po woli wchodzą do oferty sklepów w naszym kraju. Myślę, że czas zacząć dyskusję na ich temat. W tej chwili ceny rozpoczynają się od około 7330 a kończą na około 7780. Piszę tutaj o wersji czarnej (7008 ). W tej chwili nigdzie nie namierzyłem tego TV w białej obudowie (7108 ).


seria 7008

Jak dla mnie jest to TV kompletny. W zeszłym roku przymierzałem się do 6007, ale brakowało mi trzeciej strony ambilight i nie do końca podobało mi się wykonanie oraz narzekania na soft. Teraz Philips mnie uszczęśliwił. Jest Ambi 3x, jest pasywne 3D, jest kamera, jest pilot z klawiaturą i pointerem. Uważam, że warto było poczekać na modele 2013.



Czekamy na test który ma się lada chwila pojawić na forum. Ze wstępnych "przecieków" wiemy, że jest znacznie lepiej z obrazem i przede wszystkim softem.
Zapraszam do dyskusji.
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam

przemo73

New member
Bez reklam
Cena naprawdę fajna! Myślę jednak, że w połowie roku zacznie spadać. Rozsądne pieniądze za ten sprzęt to około 6700 pln. To jednak tylko moje zdanie.
 

Tika

New member
Bez reklam
warto poczekać aż stanieją, przynajmniej z 15-20%, na razie taki zakup wiąże się z przepłacaniem za nowości, gdzie faktycznie produkt jest warty nieco mniej
 

przemo73

New member
Bez reklam
Nie liczyłbym na 15-20%. Będzie dobrze jak spadną około 10%. Zeszłoroczna seria 7007 w 55" kosztuje teraz 6500 pln. Model z tego roku jest bogatszy, więc raczej takiego pułapu nie osiągnie. Niestety możemy sobie tylko gdybać i mieć nadzieją na szybki spadek cen i unormowanie się na stałym poziomie.
Jak już napisałem, dla mnie jest on warty około 6700. Każdą złotówkę mniej którą wydam na pewno mnie ucieszy.
 
Do góry