Dysk zewnętrzny

Sorn

New member
Witam

Poszukuje dysku zewnętrznego dla Philips 8007 i Philips HTS 9221/12.
Czy ktoś się orientuje, który dostępny na rynku dysk będzie działał?
 

psiaja

Member
Wszystkie zewn na USB, szczególnie te 2,5".. Jak kupisz 3,5" to obędziesz musiał dać zewn zasilanie, lub podpiąć pod dwa porty USB w TV.
Mam Samsunga F6770 i działa z dyskiem USB 3 firmy Transcend i wielkości 1TB więc nie widzę problemu by u Cb miało być inaczej ;)
 

PeCha1982

New member
Ja używam w Philu 6008 WD Elements 1TB 2,5" USB 3.0 i WD Elements 2TB 3,5" USB 2.0. Drugi z zasilaczem. Działają podłączone pojedynczo, oba i czasem dodatkowo podłączam jeszcze pendrive.
W każdym razie telewizor nie ma najmniejszego problemu z ich obsłużeniem.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Umieść zrzut ekranu z testu dysku CrystalDiskMark. Na komputerze poprawnie odtwarzane są te filmy jak i z tego dysku zewnętrznego?
Prędkość odczytu z dysku nie powinien stanowić problemu, prędzej z pendrivem może być problem. Stawiałbym na problem z kodekiem, bitrate itp. parametrami filmu z którymi TV może sobie nie radzić.
 

psiaja

Member
Ostatnio sprawdzałem odczyt filmu mkv 30GB z birate video na poziomie ok 30000 kbps.. Filmik nawet razu się nie zaciął, nawet przy jego przewijaniu.
Więc jeżeli u Ciebie coś tnie, to najpierw sprawdź czy dysk nie nawala.. Jak z dyskiem będzie wszystko ok, to znaczy, że Philipsy rzeczywiście mają kiepskie hardware.. :roll:
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Witam

Poszukuje dysku zewnętrznego dla Philips 8007 i Philips HTS 9221/12.
Czy ktoś się orientuje, który dostępny na rynku dysk będzie działał?

Do telewizorów oraz dekoderów są produkowane osobne dyski pod kątem współpracy z tymi urządzeniami,natomiast te które proponują Tobie forumowicze są produkowane pod kątem współpracy z komputerami i nie biorą te firmy żadnej odpowiedzialności w przypadku wadliwej współpracy z telewizorami czy dekoderami,ale tak się składa że raczej są to rzadkie przypadki że te dyski nie będą prawidłowo działać z telewizorami.
Oto link do dysków które są montowane wyłącznie do telewizorów i dekoderów.
http://store.westerndigital.com/sto...tegory.67775600/parid.13831900/catid.64273200
 
Do góry