Dysk zewnetrzny do TV SamsungD8000

13FoCuS13

New member
Witam, ja posiadam dysk 1TB samsunga P2 na USB 3.0, w samsungu ES 6800 i powiem ze spisuje sie super, dwie partycje wykrywane idealnie, zapchany prawie na maxa, gdzie wolnego to moze 100GB i planuje kupic jeszcze drugi dysk okolo 1-2TB :) super sie sprawuja, do dyskow twardych to tylko samsung...
 

aarek68

New member
Witam, ja posiadam dysk 1TB samsunga P2 na USB 3.0, w samsungu ES 6800 i powiem ze spisuje sie super, dwie partycje wykrywane idealnie, zapchany prawie na maxa, gdzie wolnego to moze 100GB i planuje kupic jeszcze drugi dysk okolo 1-2TB :) super sie sprawuja, do dyskow twardych to tylko samsung...

No to radzę się pospieszyć z zakupem, bo dysków tych niedługo zabraknie na rynku! Powód? Oddział produkujący HDD firmy Samsung został przejęty (kupiony) w całości w ubiegłym roku przez Seagate Technology plc (NASDAQ: STX) za bagatela 1,4 mld USD.
Pozdrawiam
 

misyogi

New member
Witam, ja posiadam dysk 1TB samsunga P2 na USB 3.0, w samsungu ES 6800 i powiem ze spisuje sie super, dwie partycje wykrywane idealnie, zapchany prawie na maxa, gdzie wolnego to moze 100GB i planuje kupic jeszcze drugi dysk okolo 1-2TB :) super sie sprawuja, do dyskow twardych to tylko samsung...


Masz 2 partycje pod TV? Z tego co czytałem dysk sformatowany przez tv nie jest już widoczny pod PC. W jaki więc sposób mam nagrywać na niego zdjęcia i filmy z komputera aby później odtwarzać je na telewizorze?
 
Do góry