Dysk twardy do tv

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie zakupu dysku który służył by do nagrywania, pauzowania, przewijania itd. programów z tv. Jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie tv to Samsung 55 H7000 + moduł CI cyfrowego polsatu. Czy zakup jakiegokolwiek dysku powiedzmy 500gb robi różnicę ? Myślę że każdy jeden będzie odpowiedni, ale piszę aby się upewnić - proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę :)
 

Disto

New member
Bez reklam
Dwójka chyba też sobie poradzi z 4K, a kolega pewnie i tak kupi coś nowego w sklepie, to i tak będzie już z usb3. A po za tym, ktoś nadaje w tym formacie, bo puki co to nawet full HD jest rzadkością.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No nie za bardzo. Jak jest TV 4k to 2,5" ale usb 3.
A najlepiej SSD

A na jaka ciul SSD do TV? Chyba cos ci sie pomieszalo w glowce.

Zwykly 2'5 cala z usb 2.0 jest git. Jak chcesz cos lepszego to mozesz zainwestowac z WD purple lub jeszcze drozsze WD Red. Purple i Red to dyski przeznaczone do ciaglej pracy (monitoring / nas) A ty bedziesz nagrywal raz dziennie lub rzadziej wiec....
 

Jacek144

New member
A na jaka ciul SSD do TV? Chyba cos ci sie pomieszalo w glowce.

Zwykly 2'5 cala z usb 2.0 jest git. Jak chcesz cos lepszego to mozesz zainwestowac z WD purple lub jeszcze drozsze WD Red. Purple i Red to dyski przeznaczone do ciaglej pracy (monitoring / nas) A ty bedziesz nagrywal raz dziennie lub rzadziej wiec....

Ale nie do materiałów 4k. Sprawdzone. Na usb 2.0 pojawia się czasami czkawka.
 

Jacek144

New member
Dwójka chyba też sobie poradzi z 4K, a kolega pewnie i tak kupi coś nowego w sklepie, to i tak będzie już z usb3. A po za tym, ktoś nadaje w tym formacie, bo puki co to nawet full HD jest rzadkością.
Nie poradzi.USB 2.0 wypada już na materiałach HD 1080p o bitrate ok 30.
A co mówić o prawdziwym 4k/60p ?
Jak chcesz nagrywać z TV co teraz leci ,to faktycznie byle dysk da radę.
 
Do góry