Dysk sieciowy i Samsung UE50H6400

jinks202

New member
Nie wiem czy w dobrej kategorii forum to piszę, jak nie to proszę admina o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

Mam takie, być może śmieszne pytanie. Zakupiłem TV Samsung UE50H6400 (jest jeszcze nie użytkowany, bo czeka na remoncik mieszkania) i chciałbym połączyć go kabelkiem z dyskiem sieciowym (najprawdopodobniej Synology ds115j) poprzez router. A teraz pytanie: czy system, który jest w tym TV będzie pozwalał na swobodne przeglądanie zawartości dysku sieciowego (tak jak np. podłączonego bezpośrednio dysku USB)? Chodzi o to czy będę mógł poprzez pilota przeglądać pliki zawarte na dysku sieciowym, czy będę go bez problemu "widział" na TV.
 

mover2002

New member
Witam,
mam u siebie w sieci podpięty dysk sieciowy Seagate Personal Cloud i nie ma żadnego problemu z przeglądaniem, wszystko bez problemu działa łącznie z wyborem ścieżki dźwiękowej i napisów. Jedyną różnicą jest to iż przy wyborze plików nie ma wyświetlonego żadnego obrazu podglądowego w "kafelku" i nie ma możliwości wznawiania odtwarzania. Zawsze zaczyna od początku
 

jinks202

New member
Wielkie dzięki za odpowiedź! Widzę zatem, że nie ma większych problemów z obsługą dysków sieciowych. Zaciekawił mnie też twój dysk Seagate. Teraz zastanawiam się na jaki sprzęt się zdecydować...
 
Do góry