Dynaudio DM7 + wzmacniacz cyfrowy?

krystiano8

New member
Witam,

Tak było:
Klipsch RF 52 - sprzedane
Audiolab 8200A - sprzedany
Onkyo TXNR828 - zostaje w kinie
Onkyo BD SP809 - zostaje w kinie

Jest:
Dynaudio DM7
Onkyo TXNR828 - do kina
Onkyo BD SP809 - do kina

Chce kupić ponownie wzmacniacz do stereo ale koniecznie musi mieć wejście main-in, direct amp, itd.
Zastanawiam się nad Cyrus One... ale pytanie czy wzmacniacz cyfrowy w klasie D zagra lepiej niż mój amplituner Onkyo?
Jak kupowałem Dynki, w salonie mówili, ze 828 spokojnie sobie poradzi w stereo z tymi kolumnami. Nie ma tragedii ale brakuje mu jednak mocy.
Brzmienie starego Audiolaba mi pasowało ale miał kilka minusów, tj, wygląd oraz brak możliwością przełączana trybu z pilota.
Jeszcze raz pytanie czy taki cyfrowy Cyrus One zagra lepiej niż Onkyo i spokojnie napędzi Dynki? I porównywalnie z Audiolabem?
Docelowo szukam tez DACa Hegel HD11 lub HD10 jeśli pójdę w stronę Cyrusa lub Audiolab 8200CD jeśli wzmacniacz tranzystorowy o klasycznej szerokości. A do DACa Chromecast Audio pod Spotify.
Budżet na wzmacniacz +/- 2500 pln

Jakieś sugestie? :):blagam:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Cyrus One dla mnie, jest jednym z lepszych wzmacniaczy w tej cenie. Fajnie, że ma możliwość podłączenia na końcówkę mocy, które jest bardzo pomocne w połączeniu z amplitunerem. Szkoda tylko że jest w wersji slim, ponieważ WEDŁUG MNIE, Cyrus miałby jednak lepszą sprzedaż. Nie czarujmy się, kupujemy też oczami...
Pozdrawiam
 

krystiano8

New member
Właśnie mnie ta wersja slim kusi wyglądem no i pasował by do Hegla.
Przy zwiększonym budżecie mógłbym rozważyć jeszcze (używki):
Audiolab 8300A
Atoll In100SE
Naim Nait XS (dzięki rabit za wskazówki)
Inne propozycje wzmacniaczy z main In, direct in (Pionki, Denony, Marantze znam )

Dzięki i pozdrawiam,
 
Do góry