Dylemat przy wyborze TV

On też jest dobry, ale lepiej zagra C845.
Masz jeszcze na BF
A jak się sprawdza ten ambilight z kamerką która montuje się Ledy z tyłu tv. Np to zamontować do TLC, dziś mi sprzedawca pokazał że tak można prywatnie pokazał video z domu. Coś około 300 zł to kosztuje :) zrobić sobie takiego Philipsa z ambilight 😄
 

Marlo

Active member
Będzie więcej widział , bo Samsung nie wali czernią gdzie popadnie, no chyba że jest fanem czerni a reszta się nie liczy.;)
 

zychu5

Member
A jak się sprawdza ten ambilight z kamerką która montuje się Ledy z tyłu tv. Np to zamontować do TLC, dziś mi sprzedawca pokazał że tak można prywatnie pokazał video z domu. Coś około 300 zł to kosztuje :) zrobić sobie takiego Philipsa z ambilight 😄
Gorzej niz prawdziwy ale jak sie dobrze ustawi bedzie w miare ok
 

matis1985

Klub HDTV.com.pl
VIP
Będzie więcej widział , bo Samsung nie wali czernią gdzie popadnie, no chyba że jest fanem czerni a reszta się nie liczy.;)
Gdy cena będzie taka sama który tv sprawdzi się lepiej w(nie patrząc pod kątem dolby vision którego w Samsungu się nie uraczy) sdr, upscaling i codziennym użytkowaniu? Dodam iż posiadam google Chromecast 4k i Apple tv 4k 3gen.
 

Marlo

Active member
Przy tej samej cenie ja bym brał Samsunga, TCL jakby był tańszy od Samsunga o minimum 400 zł, ale tylko wersję X2.
 
Do góry