Dylemat przed zakupem

sscr

New member
Jestem tu nowy więc na wstępie przywitam się

Planuję zakupić telewizor LCD w cenie do ok. 6000 zł. To będzie mój pierwszy taki sprzęt więc nie mam doświadczenia. Do telewizora kupię Blu-Ray i jakąś tv cyfrową.

Proszę o doradzenie co wybrać z niżej wymienionych modeli:

1 - Samsung 46" LCD LE46A786
2 - Samsung 46"
LCD LE46A956

3 - SONY 40" 40X4500

Proszę o pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poczytaj - tu masz test:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=31599


015_P1110317.JPG



Świetnie się prezentują inne kolory odcinając paletę barw na czarnym tle.
021_P1110525.JPG
 

bonzo

New member
Któryś z Samsungów. Jakością obrazu raczej się róznią. Kwestia czy chcesz dopłacać za dodatkowe bajery w serii 9.

Sony 40X4500 nie ma podświetlenia Led, które jest dopiero od 46" w X4500.
 

krecha2

New member
Rowniez przymiezam sie do zakupu tego modelu ( 46 A 956 ) czekam tylko az opadna emocje swiateczne i spadnie cena.. bo niby promocje swiateczne to nie promocje tylko zwykly walek, a sklepy zarabiaja na ludziach ktorzy chca na nowym tv ogladnac Kewina samego w domu;)

Seria 9 samsunga w zagranicznych recenzjach i portalach jest uwazana za jeden z najlepszych Lcd na rynku.
 

bonzo

New member
A w A786 to podświetlenie niby jakie jest? Led niepunktowe?
Matryce są takie same. Nie ma różnicy w obrazie.
Różnice na korzyść A956 to: menu w HD, lepszy pilot z pokrętłem, dodatkowy mały pilot, mozliwość podpięcia do netu, divx-y z pendriva, ale bez napisów.
 

Vaterland

New member
Mniej pakowac, wiecej czytac. Modele 786 i 956 wypuszczono w tym samym czasie. To nie sa matryce 7-ej czy 9-tej generacji, tylko zwykle oznaczenie modeli. Matryce sa te same, a bejery typu DLNA z 956 mnie nie obchodza, bo mam PS3 do takich rzeczy. Dlatego zaraz po swietach do salonu wjezdza 40A786.
 

sscr

New member
o no to już mi się coś rozjaśnia obraz :) czyli prawdopodobnie zdecyduje sie na serie 7 - jeżeli to ta sama matryca to wodotrysków nie potrzebuje
 
Do góry