Dylemat jakich wiele .

mateo85

New member
Witam mam problem co wybrać ?
Obecnie mieszkam w Irlandii i niestety na zielonej wyspie nie ma zbyt dużego wyboru do tego ceny są dość wygórowane dlatego mam zamiar kupić tv na ebay.uk znalazłem kilka ciekawych opcji.
Tv będzie służył głównie do grania na ps3(online ) do tego filmy divix mkv itp . W bliskiej przyszłości planuje też cyfrę albo jakiegoś dreamboxa.
Pokój jest słabo nasloneczniony
odległość około ok 2.5m
Matryca matowa obecnie mam małego lcdka 26" z takowa i jest ok.
Jeśli chodzi o gadżety typu dlna smart tv 3d to jak najbardziej tak ale obraz 2d to podstawa.
Wybrałem następujące modele tv:

Sharp 40le831-525 funtów
Lg 42lw5500 -540 funtów
Lg 47lw450u/4500 nie wiem czym się różnią ? 570 funtów
Coś innego ?
Teraz dylemat co wybrać czytałem dużo o lagu który jest w lg ale podobno miał być naprawiony jakimś upadatem do tego zmiana hdmi na pc pomaga ? Pasywne 3d jest raczej plusem nie mam porównania do aktywnego, obsługuje sporą ilość kodeków. Model 4500 nie ma smart tv ale jest większy o 5 cali ale reszta jest raczej taka sama jeśli chodzi o matryce i wnętrzności ?? W tym wypadku samarta chciałbym nadrobić jakimś media playerem np.media droid . Czy lepiej kupić mniejszy ale bardziej bardziej wyposażony 5500 ?(jest też opcja tego tv w 47" ale koszt to już prawie 700funtów )
Sharp tv który bardzo mi się podoba z wyglądu ma 4 piksel aktywne 3d niestety nie dodają okularów do zestawu(dodatkowe koszta ). Skaluje obraz z 2d do 3d nie wiem jak sprawuje się w grach jaki jest lag pytam kogoś kto ma na nim okazję grać.
Z góry dziękuje za pomoc. Jeśli ktoś zna inne strony na których można kupić tv z wysyłaka do Irlandii ( oprócz piksmani )to proszę o linki.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Do góry