Dylemat - jaki LCD 20" ?

krzychu63

New member
Potrzebuję mały i niedrogi LCD do niedużego pomieszczenia. Podstawowymi kryteriami są - najlepszy obraz i największy kąt widzenia pion/poziom. Ma współpracować z tunerem sat posiadającym m.in gniazdo Component. Ostatecznie chcę wybrac coś z tej trójki:

LG LS5R
PHILIPS 20PFL4122/10
SHARP LC-20S5E

Trudno jest spotkać sklep, gdzie można równocześnie oglądnąć i porównać te wszystkie trzy modele. Udałem się więc do jedynego w mojej okolicy MM. Trudno jednak powiedzieć coś o możliwościach tych telewizorków, bo wszystkie były podłączone kablem koncentrycznym. Biorąc pod uwagę, że sygnał do nich docierający przechodzi przez modulator, wzmacniacze, rozgałężniki i dziesiątki metrów kabli - obraz nie był rewelacyjny. Wydaje mi się jednak, że najlepszy był SHARP. Na moją sugestię, żeby sprzedawca podłączył je wszystkie przez Euro, otrzymałem odpowiedż że nie mają takiej technicznej możliwości !!!(?)
Wszystkie te telewizorki mają podobne parametry, ale Philips wydaje się być liderem pod względem wyposażenia, bo posiada gniazda COMPONENT i HDMI. O Sharpie można przeczytać na różnych forach kilka dobrych opinii. Natomiast o Philipsie i LG nie można zbyt wiele się dowiedzieć.
Będę Wam wdzięczny za wszelkie opinie i sugestie, które pomogą podjąć mi satysfakcjonującą mnie decyzję.
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szukam również jakegoś małego,zgrabnego lcd (~20''), ale mającego już na pokładzie tuner cyfrowej telewizji naziemnej MPEG 4.
Jest już coś takiego na rynku , bądź w zapowiedziach na ten rok ?
 
Do góry