Dylemat dot. kolumn co kupić do 800zł Witam obecnie posiadam kino domowe PIONEER LX03

athcx

New member
Witam obecnie posiadam kino domowe PIONEER LX03 bez oryginalnego zestawu głośników oraz amplituner Philips FR-994 z zestawem 5+1 plastikowych głośników i dwie kolumny clatronic za cale 250zł chyba kupiłem je dla wyglądu bo wydaje mi się ze grają gorzej niż te plastiki z philipsa.
Za bardzo nie mam pomysłu na to wszystko chce się pozbyć tego zestawu Philipsa amplitunera i głośników zostawić tylko pioniera (czarny pasuje do reszty sprzętu) i teraz jakie kolumny do 800zł mu podpiąć. Myślałem nad zostawieniem tych kolumn z clatronica na satelity (nie wiem czy to dobry pomysł) i dokupieniu 2 kolumn na stereo oraz centralnego. Może pomożecie w wyborze i doradzicie w sprawie moich gratów.

Pozdrawiam
 

athcx

New member
To może inaczej z jakiej firmy szukać kolumn nie jestem znawcą tego tematu na początek kupił bym coś na dobre stereo, jakieś używane byle to ładnie zagrało
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Popieram Lupo78

Quadrale w tej klasie cenowej są naprawdę dobrym wyborem...

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zestaw Panasonica PT 10 - powinien dobrze wypełnić lukę.
Już ktoś podobnie jakiś czas temu dobierał i wyszło b.dobrze.
 

athcx

New member
Wielkie dziękuje za wskazanie co kupić jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie podpba mi się ten zestaw Quadral Quintas 5000 zdaje się wyłoże wiecej grosza, w końcu może w domu coś posłucham i obejżę bo do tej pory ten philips przez pare lat zagrał może z 40 godzin. Lepiej muzyka brzmiała w moim aucie na fabrycznych pierdziawkach :). Także philips juz stoji na aledrogo te clatroniki tez oddam w dobre rece może na jakieś grubsze kable bedzie do nowego zestawu. A co do Pionner LX03 powinien dać sobie rade z tymi kolumnami czy powoli szukać jakiegoś amplitunera?
 

athcx

New member
poproszę o jeszcze jedną wskazówkę zastanawiam się nad Quadral Quintas 5000 Set lub Jamo S 606 Hcs 3 te drugie troche drozsze ale może warto dołożyć ?
 

athcx

New member
@LUPO78 czyli jednak zestaw Quadral Quintas 5000 Set który jak wynika z twojego linku potrafi dużo lepiej zagrać niż nie jeden zestaw znanych marek.
 
Do góry