Dwa TV do zakupu "na wczoraj" - Prosze o pilną poradę.

mioduas

New member
Witam, potrzebuje dwoch nowych TV. Nie wiem jakie sa roznice miedzy plazma a LCD. Nie ogladam TV od 5+ lat. Zatrzymalem sie na tym z d...

1. Tv dla rodzicow, min 39 cale - bez zadnych bajerow, wifi, 3d itp, po prostu jak najlepsza jakosc obrazu. 1000-1500 pln
2. Tv dla 16 latka do mniejszego pokoju, min 32-39? cali, nie wiem na jakiej zasadzie dziala to cale smartTV/wifi/podlaczanie klawiatury do TV :eek: Dla mnie to czarna magia i fantastyka. Fajnie byloby gdyby mozna bylo wieczorkiem z koldry biegac po internecie na TV. Moze brat tez by pogral w jakies gry na PC pod tym TV, z racji ze ta sama rozdzialka jest (opoznienie wieksze, wiadomo) jak na monitorze. Czym taniej tym lepiej 500-1500pln.

Prosilbym o podanie najlepszych mozliwych w tej cenie pod moje wymagania i krotka argumentacje jezeli mozna (nie na zasadzie: bo mam i ladnie wyglada). Licze na profesjonalizm.

Dziekuje z gory za pomoc i wyjasnienia.
 

mioduas

New member
1. Panasonic 39A 400 - specjalna cena ale dla niebieskich członków forum.
Musisz się zalogować tu:

2. Drugi to już łatwo tak nie będzie.
Philips 40PHH4109
Panasonic 39AS5600

Toshiba 40L5433

1 pozycja, wklikalem w google, cena minimalna 1499zł. Panasonic TX 39A400, widzialem tez z literka dodatkowa E 39A400E, nie wiem czy to te same modele czy czyms sie roznia. Dodatkowo zarejestrowalbym sie i kupil subskrypcje jezeli wyjde na tym bardziej promocyjnie a nizeli kwota 1500zl przy zakupie bez subskrypcji przez google. Wierze ze jestes Fachowcem (ogromna ilosc postow) nie bede metlil jak wiekszosc tutaj szukajacych pomocy. Wezme ten TV ktory polecasz dla rodzicow, tego panasonica. Szperalem na youtubie zeby zobaczyc jak wyglada ale nie ma zbytnio filmikow.

2 pozycja. Przejrze na spokojnie w google, przeanalizuje, jak bede mial pytania co do kandydatow to napisze.

Dzieki z gory za dalsza dyskusje.
 

lookerq

New member
Dla 16 latka polecałbym jeszcze LG 39LN575S, ma Smart TV, WiFi, WiFi Miracast, sterowanie tabletem lub smartfonem. No i dostęo do Ipla czy Youtube.
 

mioduas

New member
1. Panasonic 39A 400 - specjalna cena ale dla niebieskich członków forum.
Musisz się zalogować tu:

2. Drugi to już łatwo tak nie będzie.
Philips 40PHH4109
Panasonic 39AS5600

Toshiba 40L5433

Dla rodzicow juz wybrany. Dla brata niestety, Philips 40PHH4109, Panasonic 39AS5600
nie moge znalezc w google, a pozostale dwie propozycje choc bardzo fajne, niestety za drogie...
 

mioduas

New member
Dla 16 latka polecałbym jeszcze LG 39LN575S, ma Smart TV, WiFi, WiFi Miracast, sterowanie tabletem lub smartfonem. No i dostęo do Ipla czy Youtube.

Fajny TV. Cena tez znosna.

Domyslam sie ze wzgledem Panasonic 39A 400 ktory nie ma bajerow a jest w tej samej cenie, ma duzo gorsza jakosc obrazu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem najsłabszy to powinien być dla niego 39AS500, najwyżej niech dozbiera kasy. I będzie bardzo zadowolony.
 

mioduas

New member
Ok, dzieki za opinie.

A czy panasonic Panasonic 39A 400 rozni sie czyms od 39A 400E bo cena taka sama i wyskakuja mi one na allegro jak wpisuje. Nie znam sie.
 

pociej

New member
Z tego co wiem każdy kupiony u nas będzie z końcówką "E", a np. włoskie mają "T" także będzie to oznaczenie regionu...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Litery są oznaczeniem miejsca dystrybucji .
AS 500 ma Smarta - dlatego dla młodego będzie zdecydowanie lepszy.
 

lookerq

New member
Myślę że nie masz aż takiej różnicy żeby całkiem skreślać ten LG. Poza tym 16 latek na pewno nie będzie na to zwracał uwagi tylko będą interesowały go bajery:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mioduas - to jest to samo.
Literka E mówi o miejscu dystrybucji telewizora.
A klasie cenowej Model A400 bardzo fajny telewizor.
Właśnie go testuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo nie ma pojęcia o czym wpisze to zwykłe trolowanie.
Teraz siedziałem przy nim prawie godzinę i sprawdzałem nawet z dużo droższymi modelami LG, Samsunga, Panasonica i Philipsa.
W obrazach telewizyjny jak Ci zakryję ramki nie odganiesz który , który.
 
Do góry