Dwa te same modele a jednak inne - LE32C450

tekkno100

New member
Jakie było moje zaskoczenie jak kilka dni temu kupiłem znajomemu ten sam model TV jaki ja mam (kupiony pół roku temu) czyli LE32C450 i co się okazało?
Okazało się , że ma inne wymagania co do odtwarzanych plików MKV. Mam na dysku przenośnym trochę filmów w tym formacie i na moim egzemplarzu wszystkie odtwarzają sie bez problemów. Podpiałem ten dysk pod nowo zakupiony egzemplarz LE32C450 i większość filmów odtwarza się...BEZ DŹWIĘKU!!
Po namyśle doszedłem do wniosku, że to ten sam efekt jaki jest m.in na zewnętrznym tunerze NOT LV6T czyli filmy nie mogą posiadać "kompresji nagłówka" - dodam, że na moim LE32C450 nie ma różnicy czy zaznaczona jest kompresja czy jej nie ma.
Wszystko w porządku i nie jest to jakiś straszny problem, tylko wynika z tego, że Samsung w tych samych modelach stosuje różne chipsety obsługujace odtwarzanie MKV.
To takie info dla tych, którzy walczą z filmem, bo nie idzie..a u sąsiada jest OK.
 
Ostatnia edycja:

adamuadamu

New member
pewnie dwa różne typy płyt głównych i w związku z tym różne firmware. kolejny przykład loterii samsunga, poza loterią dot. panelu
 
Do góry