DVR i Timeshift w 47LM660s

kogutko21

New member
Dvr

Już jestem po pierwszych testach DVR na modelu LM660:
1. Nawet przygotowane na PC partycje pod TV się nie sprawdzają. TV i tak musi po swojemu sformatować cały dysk. Tworzy dwie partycje: ext3 (kilka MB) i jfs (pozostałe miejsce na nagrania). Na PC możliwy jest tylko format, nie ma możliwości zmiany wielkość partycji jfs.
2. DVR z tunera DVB-S działa poprawnie. W moim przypadku współpraca z modułem CAM od C+.
3. Nagrywanie poprzez GUIDE sprawdzone, jest OK. Można nagrywać tylko oglądany kanał, przy próbie zmiany kanału jest pop-up aby zatrzymać nagrywanie przed zmianą. Gdy oglądamy inny kanał niż zaplanowany w GUIDE, na minutę przed wyskakuje pop-up z info o zaplanowanym nagrywaniu. Gdy podczas nagrywania zechcemy wyłączyć TV pojawia się komunikat czy chcemy kontynuować nagrywanie.
4. Nie zdążyłem sprawdzić równoległego oglądania z innych źródeł - wkrótce podłącze drugi dysk i sprawdzę czy możliwy jest odczyt równoległy z tego źródła (ewentualnie BR - to podobno działa).

W razie pytań służę pomocą.
 

RafMat

New member
Słyszeliście lub wiecie może o module Cam Cl+ do Tv obsługującego dwie karty abon?Czy będzie można oglądać tv a w miedzyczsie nagrać z innego programu? Posiadam nowy model. Es8000 Samsunga



Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

aklys

New member
To sprawdź jak to jest z odtwarzaniem z innych źródeł - ja próbowałem oglądać coś przez sieć z serwera DLNA (czyli wchodzi się przez wybór innego źródła przyciskiem "Input" na pilocie) i nie dało się jednocześnie nagrywać z dvb-s i oglądać innego materiału przez DLNA.
 

Madex

New member
Wejdż w Narzędzia Administracyjne - zarządzanie dyskami i tam wybierz dysk - prawy klawisz na tym dysku i usuń partycje/wolumin a następnie utwórz nowy
 

mityk

New member
Większość problemów tu opisanych, jak nie wszystkie, rozwiązałem w ten sposób że dokupiłem sobie STB WIWA HD90 i mam pełny komfort w nagrywaniu, obojętnie z jakiego MUX-a, czy to na pendrive, czy też HDD.

Minus tego to taki że musiałem wydać 115 zł na zakup dekodera, ale teraz widzę że warto, komfort psychiczny zapewniony.
 
Do góry