DVDFANATIC lub coś w tym stylu

hrabialulek1

New member
Szukam kogoś miłego komu nie jest obojętny mój los i zechce podzielić się zaproszeniem na stronę DVDFANATIC.org
A jak nie, to może polecicie jakąś inną z filmami bluray 3d w wersji pl chociaż wbudowane napisy ( pełny Bluray a nie ripy ). :blagam: Mam Tv 3d z aktywnymi :cool: oraz coś na ząb :popcorn: tylko 1 małego drobiazgu brak ....
 

bugger

New member
Szukam kogoś miłego komu nie jest obojętny mój los i zechce podzielić się zaproszeniem na stronę DVDFANATIC.org
A jak nie, to może polecicie jakąś inną z filmami bluray 3d w wersji pl chociaż wbudowane napisy ( pełny Bluray a nie ripy ). :blagam: Mam Tv 3d z aktywnymi :cool: oraz coś na ząb :popcorn: tylko 1 małego drobiazgu brak ....

Polecam dvdfanatic.pl o wiele wiecej tam tego jest :)
dvdfanatic.org to "klon" strony dvdfanatic.pl i nigdy dvdfanatic.pl nie pobiją :)
 

kaxczy

New member
Witam wszystkich
prosze o zaproszenie na dvdfanatic.pl ,bez obaw mam shella i kilka kont naprzykład;Polishtracker,Torentgigs,what.cd , trancetraffic .
Na każdej stronie mam ratio na poziomie 3.0

Jezeli trzeba wysle screny prosze pisac na PM
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wejdź na jedną z moich ulubionych stron x264-bb (darmowa rejestracja),w wyszukiwarce wpisz " polish 3d " (tylko musisz odznaczyć ptaszka powyżej) i masz mnóstwo filmów 1:1 w PL.
Drugą zaś moja ulubioną stroną jest Tehparadox - również darmowa rejestracja.Ilością wstawek miażdży wszystkie inne strony :)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Na dvdfanatic.pl użytkownik nie może wysyłać zaproszeń, ilość użytkowników to 3300 i tak już jest od dawna. To bardziej strona gdzie użytkownicy dzielą się ze sobą trudno dostępnymi filmami, w takim wąskim gronie.
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Pierwsze słyszę o takiej stronce hmmm :?: Ciekawe czy warta uwagi...


zapewniam cię że warta jest :) od poczatku prawie na niej jestem i nawet miałem mały wpływ na obecny wygląd tej strony(sugerowałem posegregować filmy Blu Ray Oddzielnie i X264 oddzielnie) blu ray kilka lat temu to w znikomych ilościach były....
 

elCamillo

New member
Ja bym prosił o zaproszenie na DVDFanatic.org. W zamian mogę podesłać zaproszenie na trackera torrentowego hd-torrents.org lub filelist.ro.
Pozdro
 

zet357

New member
Witam,
potrzebuje zaproszenia na dvdfanatic.pl
Kupiłem telewizor FHD i nie da się oglądać filmów nie w HD.
Bardzo proszę mogę zapłacić na pewno się dogadamy, poważka.
EMA!

goodmanfuks@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

mario 1974

New member
Witam.Zagraniczna strona tehparadox.com-jak masz konto premium na netload lub uploaded to można wyrwać dużo filmów bluray w wydaniu środkowoeuropejskim(polski lektor i napisy)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
dvdfanatic.pl chyba padł? Od jakiś 2 tygodni stronka nie działa.

Padło bo, ....konkurencja zaatakowała ich stronę.Oni byli pierwsi ze swoją stroną i pomysłem.Pamiętam jak ich stronę odkryłem,hmm początku Blu Ray.Sprawa zgłoszona na policję itp.Dobra strona, szkoda.Wypowiedz jednego z odpowiedzialnych na tamtym forum brzmiała że musimy zamknąć forum.Nic więcej nie można się dowiedzieć itp. czy aż do wyjaśnienia sprawy czy już koniec całkowicie?itp..hmm , wierzę że powrócą już nie raz to przerabiali.A ostatnio nawet wygląd zmienili graficzny.

Jeśli ktoś z obecnych tu zna jakieś dobre strony , ale nie polskie bo ja osobiście nic u nas nie znalazłem aby oferowano filmy w takiej jakości jak tam.Wszystko idzie na łatwiznę i jakieś x264, porażka
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja już znałem dvdfanatic kiedy jeszcze na czasie było DVD, później raczkowało Bluray a w zasadzie MKV i inne archaiczne kontenery. Kiedyś jeszcze było HDWorld, był tam koleś co codziennie wrzucał wstawki w porządnej jakości, ale szybko padli niestety.
Z lepszych zagranicznych to znam tylko HDCLUB, ruskie wstawki, nasz region, więc i polskie napisy są.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ja już znałem dvdfanatic kiedy jeszcze na czasie było DVD, później raczkowało Bluray a w zasadzie MKV i inne archaiczne kontenery. Kiedyś jeszcze było HDWorld, był tam koleś co codziennie wrzucał wstawki w porządnej jakości, ale szybko padli niestety.
Z lepszych zagranicznych to znam tylko HDCLUB, ruskie wstawki, nasz region, więc i polskie napisy są.

HDCLUB to torrent.Ale polskie społeczeństwo jest nieświadome tego co robi.Z torrentami dałem sobie spokój.To fakt jest tego full i bardzo łatwy sposób pobierania.Prym wiodą oczywiście Chiny i Rosja.Najpotężniejsze strony w sieci.Mi bardziej chodzi o strony z filmami wstawianymi na serwerach netload itp
 

sonix

New member
Szanowni przedmówcy suma sumarum , gdzies można znależć te forum dvdfantic.pl przeniesione czasowo na plentaHD :( a teraz już od świat wielkanocnych niestety nie ma ale moze ktoś ma aktualny namiar
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Szanowni przedmówcy suma sumarum , gdzies można znależć te forum dvdfantic.pl przeniesione czasowo na plentaHD :( a teraz już od świat wielkanocnych niestety nie ma ale moze ktoś ma aktualny namiar


Nie ma namiaru bo nie ma strony, już pisałem.Nie ma do odwołania !!!(czas nie określony)
 
Do góry