DVD z HDMI USB czytajacy Divx i napisy

Zielin99

New member
Witam

Poszukuje rozsadnego DVD w cenie ok. 300 zl.
Interesuje mnie aby mial HDMI i USB.
Aby nie mial problemow z Divx i Xvid, a takze czytal bez problemow napisy.

Czy mozecie mi cos polecic?
 

Zielin99

New member
Zastanawiam sie nad modelami:

Philips 5980
Pioneer 400
Ferguson 780

Moze inny model godny polecenia, ktorego nie wzielem pod uwage.
 
Ostatnia edycja:

adsem

New member
Zielin99 napisał:
Zastanawiam sie nad modelami:

Philips 5980
Pionier 300 moze 400
Ferguson 780

Moze inny model godny polecenia, ktorego nie wzielem pod uwage.

PIONEER 300 NIE POSIADA HDMI ANI USB.POSIADA ZA TO DOBREJ JAKOŚCI PRZETWORNIKI. POLECAM TEN ODTWARZACZ.KOSZTUJE MNIEJ WIECEJ 300 ZŁ
 

Zielin99

New member
Moj blad 300 nie posiada tych wyjsc. Czy 400 jest o wiele lepszy od 300 czy sa na tym samym poziomie i tylko roznia sie wyjsciami?
 

don111

Banned
wybierałem między Philips 5980, Pioneer DV600 i tym Fergusonem, wybór padł na tego ostatniego i jestem jak na razie bardzo zadowolony
Philips i Pioneer skalują do 1080p (o ile masz tv full hd, Ferguson do 1080i), Pioneer dodatkowo posiada możliwość odtwarzania plików .wmv , Ferguson ma najwięcej bajerów i możliwości w divx
 

niewka

New member
Witam,

Mam podobny problem co kolega. Niedawno stałem się posiedaczem telewizora lcd 32" (sony d3000). Chciałbym kupić jakieś porządne dvd ale kompletnie sie na tym nie znam. Mam 3 pytania do znawców tematu:

1) Na co powinno się zwracać uwagę przy zakupie takiego sprzętu?
2) Czy Sony DVP-NS78 za ok 350zł to dobry wybór?
3) Czy ten odtwarzacz da mi mozliwość oglądania filmów dvix z napisami tak jak na kompie?

Proszę o jakieś rady bo jak wspomniałem jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o sprzęt tego typu.

Pozdrawiam
 

Storm

New member
Dobra rada !!!

Jak chcesz oglądać divxy na LCD i nie mieć żadnych problemów z napisami itd to kup sobie bellwoda za 200zł. Zapomnij o sony do divx !!!
 

niewka

New member
Dzieki za info. Zastanawiam sie jeszcze nad philipsem 5980. USB + dysk twardy do super kombinacja, a podobno z tym philipsem nieźle to działa. Słyszałem też że dobrze radzi sobie z divx. No i wyjście HDMI ma. Osobiście nie widziałem tego dvd w akcji i to o czym pisze poprostu wyczytałem w necie.

P.S. Storm oczywiście odtwarzanie dvix to ważna rzecz ale nie najważniejsza. Czesto bede wyporzyczał filmy dvd, bo jak mam juz lcd to chciałbym wykorzystać chociaż czesc jego mozliwości. Jak mam juz wydawać 200zł to na coś co bedzie działać jakieś 3,4 lata a nie po roku mi sie rozkraczy... może sie myle ale taka jest moja opinia.
 

evenement44

New member
Polecam odtwarzacz dvd Ferguson D-780 HX jest bardzo dobry w odtwarzaniu DivX`a, atakże ma możliwość zmiany wielkości czcionki oraz koloru w napisach. Ma wyjście HDMI (czasami kabel jest w zestawie). Oczywiście upscaling do 720p i 1080i. Jeżeli chodzi o dźwięk to ma przetwornik 24bit, 192kHz. No i istnieje możliwość aktualizacji oprogramowania. Ponadto wejście USB
Ferguson D-780HX jest :eek:k:
 

Irasiad

New member
niewka-napisał

2) Czy Sony DVP-NS78 za ok 350zł to dobry wybór?

Proszę o jakieś rady bo jak wspomniałem jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o sprzęt tego typu.
Pozdrawiam

No właśnie jeśli ktoś wie coś na temat tego DVD niech napisze.Z góry dzięki.
W sumie OnkyoDV-SP 405 jest 2X droższy ale czy 2X lepszy?:niewiem:
 

arsenal

Moderator
VIP
Możliwe, że za kilka dni będę w posiadaniu tego odtwarzacza Sony więc jak nie zapomne to opiszę go krótko.
 
Do góry