DVD up-scalers - Samsungs DVD-HD860

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DVD up-scalers Samsungs DVD-HD860



Samsung produkował różne dvd najwyższych lotów o samego początku The DVD-HD860 nie ma wielu dzwonków i nie gwiżdże ale skaluje obraz DVD do 720 lub 1080i via HDMI. Jest mały i tani ale nie ma kabla HDMI .Model dvd HD 960 - jest wyposażony i w złącze i w odpowiedzni kabel.
Ale za to HD 860 jest tańszy .
 

marsag

New member
860 jest ok

Witam,

Dokupiłem ostatnio HD 860 do mojej plazmy i powiem szczerze że jestem bardzo miło zaskoczony. Krótko o moich spostrzeżeniach:

1) Kabel HDMI jest komplecie z DVD za niecałe 330 zł - dla mnie bomba, kiedy sam kabel kosztuje ok 100 zł

2) Jakość z component i HDMI - wg mnie HDMI bije na głowę zarówno SCARTA (tu bez porównania...kolory, ostrość, a przede wszystkim stabilność obrazu), jak i component (tutaj różnica nie jest aż tak widoczna), ale zwłaszcza jak podniosę rozdzielczość do 1080p to zauważalna.

3) Ładny design, ale beznadziejna dioda power...szkoda gadać wali po oczach jak żarówa

4) Średniej jakości mechanizm odczytu...mam wrażenie że mój dwu letni Soniak lepiej sobie radzi z porysowanymi płytami. Pożyjemy zobaczymy

Reasumując jestem zadowolony z tego zakupu (relacja cena // jakość), mam tylko nadzieję że za rok będzie cały czas dobrze czytał wszystkie płyty.

Pozdrawiam,
 

masaj007

New member
Sorry, ze odkopuje ale mam pare pytań.
Czy 960 jest dostepna w Polsce w normalnej sprzedaży? Ktoś testował ten odtwarzacz na wi ększej ilości TV? Co z jakością dźwięku z płyt cd czy jest równie dobra jak w starszym 950?
 

pibull

New member
Ja zastanawiam się nad kupnem 950 lub 960.
Jakie są różnice w tym sprzęcie?

Ewentualnie jak będę miał pewność, że 860 jest równie dobra ale nie łudzę się tym - proszę o porównanie tych modeli.
 
Ostatnia edycja:

apple

New member
pibull napisał:
Ja zastanawiam się nad kupnem 950 lub 960.
Jakie są różnice w tym sprzęcie?

Ewentualnie jak będę miał pewność, że 860 jest równie dobra ale nie łudzę się tym - proszę o porównanie tych modeli.

Ja zastanawiam się, co odtworzy filmy divx wysokiej rozdzielczości i dvd. Nie chcę mieć kilku skrzynek (osobno do DVD, osobno do divx), a divx są już przecież lepszej jakości niż DVD. Seriale nadawane w USA w HD mają w wersji divx 960 linii (jeśli dobrze pamiętam). Co odtworzy płynnie taki plik i będzie miało uspcaler, HDMI i 1080i?
 
Do góry