dvd samsung 860 a pioneer 393

misiekkb

New member
Mam takie pytanie, gdyz potrzebuje dvd jako drugie, chodzi mi przedewszystkim aby byl w nim obraz i dzwiek dobry i latwo bylo zdjac region, wybor padl na samsunga 860 i pionnera 393, ktory ma lepszy obraz i dzwiek. nie mowiac juz zeby przydal sie scaler po komponencie, a moze jakies inne dvd sa lepsze w podobnej cenie np ferguson, czy poprostu kupic kode 500?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pozostań w gronie "firm, a nie krzaków" :)

Panasonic
Pioneer
Samsung

Mam w tej chwili DVD-S325 i jestem zadowolony.
 

misiekkb

New member
blackninja napisał:
Pozostań w gronie "firm, a nie krzaków" :)

/quote]
Kode mialem kiedys, 7 lat temu i to pierwszy moj dvd, pozniej byla koda 700 i tez bylem z niej zadowolony, ale masz racje w gronie firm pozostac.
Owszem Panasonic DVD-S325 nie mowie ze jest zly, ale potrzebuje bez blokady regionalnej i to ma znaczenie najwieksze, pozniej jest obraz i dzwiek z plyt dvd, dla mnie nawet moze nie miec divx, dlatego panasonic odpada, gdyz w tym modelu nie da sie zdjac blokady :((przegladalem fora), wiec co jest lepsze samsung 860 czy pioneer 393. Owszem samsung ma HDMI, ale i tak z niego nie bede korzystal, gdyz mam zajete przez inne dvd.


thx blackninja za podpowiedz, kupilem panasa 295, gdyz w MM byl za 199zl, obraz jak za ta cene to rewelka
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ja bym stawiał na Pioneera, dobry 12bitowy przetwornik, konstrukcja zbliżona do Panasa, bardzo ergonomiczny pilot z dużymi guzikami.

dv393s_medium.jpg
 

misiekkb

New member
apioneera kiedys mialem, ale 585 i bylem z niego zadowolony, ael to dzieki Gutafiakowi i spolce, ze robili oprogramowanie, owszem panas wydaje sie byc ciekawy, ale czy jakis hack z innego modelu bedzie dziala, nie wiadomo, a jak sie chce odtwarzac pal r4 i ntsc r3, gdyz takich plyt mam najwiecej.

ale panas 295 zaleznie od firmwaru orginalnego, jaki w niego wrzucili ma mozliwosc zmiany na r0, ale czy progresywne skanowanie jest tylko na palu ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry