DVD przenośne

kubis

New member
Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale nie wiedziałem gdzie a więc tu padło :).
Noszę się z zamiarem kupna dvd przenośnego razem z monitorem LCD i zastanawiam jaki model wybrać? zależy mi aby matryca była max 10 cali i czytał divixy. Sprzęcik będzie odbierany głownie samochodzie przez moją córeczkę :). Czy możecie mi polecić jakiś fajny model do 1500pln zastanawiam się nad : Sony DVP-FX870.
Pozdrawiam
 

lato_90

New member
Ja nie sugerując się markowymi produktami poszperałem trochę na allegro. Po kilkugodzinnych analizach i poszukiwaniach znalazłem coś takiego %allegro.pl/przenosny-odtwarzacz-dvd-10-2gratis-wysylka-i1600996799.html%Przenośny odtwarzacz DVD 10.2"GRATIS WYSYŁKA (1600996799) - Aukcje internetowe Allegro[/url]. CO prawda wysyłka trochę długo trwa, tzn dwa tygodnie, ale sprzę jest naprawde godny polecenia. Czyt wszystkie mozlwioe formaty, dzieci graja saboei podczas podrózy w gry typu nes i wszyscy jestesmy szczesliwi. Jest na to nawet 2 letnia gwarnacja takze nawet gdyby sie popsulo to mozna wymienic.
 
Do góry