Dvd Philips Dvp5900

marcinoko

New member
Posiadam te DVD i mam pytanko do użytkowników tego modelu.....

Czy wasz odtwarzacz też jest taaaak baaaardzo zamulony ???
Od naciśnięcia ON do włączenia, już nie wsponinając wysunięcia tacki i ponownego załadowania i odpalenia filmu mija doba !! A tak na poważnie to jest coś nie tak, zmieniałem soft i nic nie pomogło... Jak mam obejżeć film to, po spojżeniu na tego muła odechciewa mi sie oglądania...

Co radzicie ?? Wyżucenie przez okno też nie pomoże, bo będzie tam leżał i zamulał na ulicy !!!

Pozdrawiam
 

mobor

Banned
Denon 2930 tez nie jest demonem szybkosci - ale tragedii nie ma.Od wcisniecia EJECT do wysuniecia tacki /zaladowania i wczytania plyty mija jakies 30-40sec. Ale to nie jest sprzet po ktorym spodziewalem sie wyscigu "kto pierwszy odpali film" ale "kto da lepszy obraz na wyjsciu" ;)
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Wszystkie Filipy już tak mają. Mój 9000S czyta TOC po włożeniu płyty jakieś 15-18 sekund (tyle u mnie trwa doba). Ale jest to długo w porównaniu z innymi moimi sprzętami, nawet chińskim 602 do divixów.
Tak już mają... :(
Ale za to potem jaki dźwięk !!! Warto czekać ;)
 

marcinoko

New member
Zmierzyłem ok. 50 sekund, tyle u mnie ma doba. Doszedł nowy problem jeżeli startuje odtwarzacz z płytą w środku to nie ma obrazu i dźwięku a czas przeskakuje, po wysunięciu i wsunięciu płyty dzieje sie to samo czas leci i tylko tyle. Dopiero jak wyłącze odtwarzacz i włącze, wrzuce płyte to obraz pojawia się.... Nie wiem trzeba będzie sie w końcu zdecydować na wymiane... Wiem że czas jest po mojej stronie co do kupna 9000s, nie wiem dlaczego ale cos mi mówi żeby go kupić... Ale a to jest, a to go nie ma na allegro, no i nie jest tani...

Pozdrawiam
 
Do góry