DVD Panasonic S52 - oprogramowanie.

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od kilku miesięcy jestem posiadaczem tego oto odtwarzacza S52 z HDMI i upscalingiem do 1080i.
Wrażenia mam następujące:
DVD - super, nic dodać nic ująć
Divx - w zależności od jakości filmu (kodeka, kompresji i rozdzielczości) mogą się pojawiać pewne dziwnke zjawiska. Ale nawet gdy wsię pojawiają to da się oglądać.

Problem pojawia się gdy nagrywam płytę DVD z mieszaną zawartością - Divx +WMV +MPG
Mimo, że w instrukcji twardo stoi, że odtwarza WMV i MPG to jednak plików tych nie widzi! Czy inni zaobserwowali to samo?
Jestem trochę w kropce, bo jednak chciałbym kiedyś te filmy obejrzeć. Wiem, że nie ma w tej chwili legalnego upgrade'u do tego modelu. Może jednak internetowi szperacze mają na to lekarstwo?

Sprzęt wybrałem sobie sam - w Panasonikach zajebiście podoba mi się zoom płynny, jest też funkcja auto-zoom.

DVD podłaczone jest do systemu kina Sony HT-SF1000
 

marianpower

New member
tez mysle o tym modelu dvd zeby podlaczyc go da panasonica TX-32LX60P i mam pare pytan: czy jest mozliwosc wylaczenia tego calego upscaling- u ??
jak wyglada ten obraz przeskanowany czy jest duza róznica w jakosci??
 

seat98

New member
Wejdź sobie na www.av.com.pl i wejdż w zakładkę testy on-line tam jest
wszystko dokładnie opisane jak wyszedł w teście wraz z innymi odtwarzaczami.Polecam ten artykuł.Jeszcze jedno pytanko odemnie,czy
wyświetla ci na odtwarzaczu czas filmu lub płyty cd?Pozdrawiam
 

seat98

New member
Jak naprawdę cię interesuje co ten Panasonic S52E potrafi to warto zainwestować te 2.44 tak zrobiłem niczym się zdecydowałem na kupno
tego sprzętu.
 

maszek

New member
Bez reklam
chrisso napisał:
Problem pojawia się gdy nagrywam płytę DVD z mieszaną zawartością - Divx +WMV +MPG
Mimo, że w instrukcji twardo stoi, że odtwarza WMV i MPG to jednak plików tych nie widzi! Czy inni zaobserwowali to samo?
Mam inny model panasa - S97 i mój odtwarza pliki wma, ale nagrane na CD-R lub CD-RW. Podejrzewam że u Ciebie będzie podobnie - nie odtworzysz plików wma nagranych na DVD-R.

ps http://www.panasonic.co.uk/customer-Support/download-centre.asp tutaj można pobrać instrukcję po polsku dla S-52. na stronie 4 "jakie płyty można odtwarzać" potwierdza się to co napisałem powyżej - wma odtwarza tylko z płyt CD-R/RW.
 
Ostatnia edycja:
Do góry