DVD Panasonic S 52 czy Sony NS 36 ?

Robertus64

New member
Bez reklam
Witam.
Proszę o pomoc w wyborze , mój budżet jest mocno ograniczony i na placu boju pozostały te dwa.Moze ktoś mi doradzi który kupic.Przyszedł czas wymienic mojego Grundiga ale nie bardzo wiem który jest lepszy.
Pozdrawiam i dzekuje za ewentualną pomoc
 

Norbert N

New member
Ja zamówiłem S52

:hmm: ja zamówiłem S52 . Mialem podobny dylemat ale zdecydowało to że miałem okazje obejrzeć oba odtwarzacze i panasonic robi duze lepsze wrazenie na mnie ( wizualne jak i jakościowe) kolega spioł go do plasmy lg 42 i podpioł do swojego marantza. Obraz po hdmi jest żyletka a i dzwiek leci przez marantza i naprawde gra wiecej niż przyzwoicie. Zaskoczyła mnie tylko jedna rzecz ( też na plus + ) że przeczytał filmik w RMVB . Jakbym nie zobaczył to bym nie uwierzył. Wcześniej miałem philipsa match line, pioneera , kode.. teraz mam denona model 05 i kissa dp 1100 i powiem krótko panasonic daje najlepszy dzwiek i obraz z nich wszystkich . ( dodatkowy plus cena bo mozna go kupic za 390 zł)
 

Norbert N

New member
wez..

Sony nie robi ostatnio dobrych rzeczy w tym przedziale cenowym... Szkoda uwielbiałem te firme. Dzisjaj podepne swojego , jak bedziesz chciał info jak sie zachowuje na zwykłym lg 32 - 100 herców to daj znac. Skrobne coś jak podepne. Bedzie biegał z 357 yamahą na głosnikach kody w sypialni jako drugi komplet.
 

Norbert N

New member
Po testach Panasa..

Skromnie stwierdze że zakup ten był więćej niż świetny. DVD te tonajlepszy stosunek ceny do możliwości . Cichy napęd czytający wszystko ( z wyłaczeniem RMVB niestety) . Divixy bez problemów choć brak aktualizacji i możliwości powiększenia napisów duży minus. Ogólnie w skali 1-10 duża 8. Polece wszystkim śmiało , pod warunkiem że nie będą im przeszkadzać te negatywne minuśkiki o któych wcześniej pisałem :) w razie pytań proszę o kontakt mailowy.
Pozdrowienia
 
Do góry