DVD ferguson 880 - poważny problem!!!

lovelypl

New member
Niestety za każdym razem to, co ci wyżej pisałem - i nie da się tego na stałe ustawić.
A serwis nigdy ci nie odpowie na pytania, na zgłoszenia błędów itd. Jak wyjdzie nowy soft (o ile wyjdzie) to dostaniesz z automatu odpowiedź, że możesz wgrać nowy i że bla,bla,bla a pewnie problem z DTS nadal nie będzie poprawiony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rydzyn

New member
Ja mam podłączony coaxialem do amplitunera yamahy RX V640 i też za nic nie mogę odpalić koncertu z dvd w 5.1.Czy ktoś to testował?Czy muszę kupić przejściówkę coaxial-optical?
 

manfred1

New member
Nie bardzo rozumiem ale czemu nie możesz odpalić. Wyżej masz przedstawione tragiczne ustawienia które trzeba w tym szmelcu robić i powinno chodzić puki nie wyłączysz DVD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

manfred1

New member
Nawet jeśli wyłączysz Dvd i ponownie włączysz odbiera Ci DD 5.1 bo jakoś mi się nie chce w to wierzyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rydzyn

New member
Specjalnie sprawdzałem parę razy i odziwo wszystkie ustawienia trzyma czyli 5.1 chodzi w automacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

manfred1

New member
Ja mam połączenie hdmi i jak tylko wyłącze dvd to od razu w ustawieniach przechodzi z WSZYSTKIE na PCM. Na optyku i coaxialu nie sprawdzałem. Jeśli na optyku nie zmienia ustawień to może lepiej jest połaczyć tym własnie kablem. Czy będzie odczuwalna róznica?

Jak rozmawiacie ze sobą to się nie cytujcie jeśli post jest pod postem!!!!
dnc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rydzyn

New member
Na optyku nie sprawdzisz bo ferdek nie ma tego wyjścia,a po drugie te wszystkie trzy wejscia hdmi,coaxial i optycal to wyjścia cyfrowe tak że różnicy nie powinno być.

Jak rozmawiacie ze sobą to się nie cytujcie jeśli post jest pod postem!!!!
dnc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

manfred1

New member
Staram się przekonać do tego dvd ale zauważyłem pewien problemik. Gdy wyświetlane są napisy ( divix txt)to dzieje się tak, że pokazuje się jedna linijka np. i widać, że ukazuje się trochę za długo po czym następna wyskakuje dosłownie na krótką chwilę gdzie nie sposób ją przeczytać i dopiero trzecia jest pokazana w sensownym czasie. Po krótkiej chwili gdy dialog zawiera więcej słów dzieje się to samo. Próbowałem opóźnić napisy ale wtedy i tak całość jest opóźniona i nie ma to wpływu na to. Co może być tego przyczyną?
 

dinderi

New member
Otwórz plik w Notepad, albo WordPad, albo WinWord, albo OO Writer etc. etc. :) i skopiuj ta częśc tekstu, ktora poczyniła taki problem :D
 

manfred1

New member
Chyba odkryłem przyczynę tego stanu. Otóż film odtwarzałem z pena i były z tym problemy oczywiście mowa o napisach ukazujących się . To samo ale odtwarzane z płyty dvd rw nie nosi tego feleru.
 
Ostatnia edycja:

wujuj23

New member
Problem z podpiętym HDD

Witam!!
Zakupiłem zewnętrzną obudowę Chiftec na dysk IDE ATA z zewnętrznym zasilaniem. Problem polega na tym że bezpośrednio po wpięciu dysku do ferdka niewidzi mi go wogóle, dopiero jak np poklikam pilotem na ustawienia i wychodę z nich po 10-12 razie zaskakuje i wczytuje dane z dysku, później śmiga ok ale do wyłączenia sprzętu?
Może ma ktoś jakieś sugestie , propozycje.
Pozdrawiam
 

rydzyn

New member
Szkoda że nie ma funkcji formatowania w dvd,po formacie w sat 8900 też fergusona wszystko chodzi ładdnie.(myślę że konkretny formst by się przydał)
 

burn11

New member
witam

Mam zamiar kupić tego ferdka i w związku z tym mam do was jedno pytanie,
czy ktoś próbował sprawdzić jak 880 radzi sobie z xvid-em zakodowanym w rozdziałce poziomej 720, np ripy z blue raye 720 X306.
z góry dziękuję za odpowiedź.
 

dinderi

New member
burn11 napisał:
witam

Mam zamiar kupić tego ferdka i w związku z tym mam do was jedno pytanie,
czy ktoś próbował sprawdzić jak 880 radzi sobie z xvid-em zakodowanym w rozdziałce poziomej 720, np ripy z blue raye 720 X306.
z góry dziękuję za odpowiedź.
A jak ma sobie radzić? Normalnie :)
Przeciez to normalna "prawie ntsc" rozdzielczość. Obsługuje rozdzielczość do 720x576. Nie ważne czy to rip z Blue-ray czy jakikolwiek inny. Może mieć ew. problemy z wysokim bitrate. Jaka jest waga pliku?
 

burn11

New member
waga pliku 2236 MB, bitrate 2346, wiem że powinien ale philips też powinien a sobie nie radzi.Mam jeszcze jedno pytanie, czy bezproblemowo odczytuje płyty dvd nagrane w udf.
 
Ostatnia edycja:
Do góry