DVD Architect Pro 5.0 - problem

trops55

Member
Mam z renderowany filmik w Sony Vegas Pro 10.0, chce stworzyć menu w dvd architect Pro 5.0 i tu mam problem. W ustawieniach w video format jest tylko opcja MPEG-2, bit rate tylko max 9,8 (z Vegasa mam 16 ),a rozdzielczość max to tylko 720x576 Pal (z Vegasa 1920x1080). Czy tym programem po utworzeniu menu nie mogę nagrać film bez utraty jakości obrazu tj.nagrać go w pełnej rozdzielczości?
 

Przemek_PC

New member
Parametry jaki podałeś dla Architecta to format DVD a pliki z Vegasa masz w HD. Musisz płytę stworzyć jako Bluray i ewentualnie nagrać na DVD jeśli nie masz nagrywarki Bluray.
 

januszpe

New member
nie znam tego programu, ale z informacji jakie znalazłem DVD Architect Pro 5.0 to ten program obsługuje tylko format DVD a więc nie ma mowy o HD lub FHD. Nie musisz żadnego Blu Raya kupować ani nagrywac, jeśli odpowiada Ci meni tworzone np z Pinnacla to pinnacl 14(ja używam) obsługuje pliki mpg2 FHD. Na zwykłej płycie DVD 4,7GB.można nagrać film długości 30min.
 

Baldini

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno jest tam możliwość nagrywania na BR. Mam zwykłego DVD Architekta z 2010 r i jest tam nagrywanie na BR w rozdzielczości 1920x1080:grin:
 
Do góry