DVBt Sony 50W808 lista ulubionych

maciekmm

Member
Witajcie. Mam moze naiwne pytanie ale nie wiem jak wejsc na liste ulubionych kanalow (DVBt) w moim Soniaku. Dodalem kanaly do Ulubione1 ale nie wiem jak na te liste wejsc. Moze mi ktos pomoc ?
Czy w tym modelu istnieje mozliwosc wyswietlenia listy kanalow bez wchodzenia do EPG ? Przewaznie taka lista pojawia sie wciskajac ok na pilocie jednak w tym modelu to nie dziala.
 

mmbb

Member
Listę ulubionych masz pod przyciskiem Discover, ja poradziłem sobie inaczej: Zgrałem listę programów na pendrive, potem w programie sony editor ustawiłem te kanały które mi pasują i kolejności jaka mi odpowiada. Zapisałem z powrotem na pena i wgrałem do tv.
Program masz tu:
SonyEditor - Download - CHIP

Pozdrawiam!
 

maciekmm

Member
Czy kolejnosc (numeracje) kanalow mozna przypisac tylko przez wyzej wymieniony program ? Nie mozna tego zrobic z poziomu tv ? Co to za lista ulubionych gdzie nie mozna zmienic numeracji kanalow... Tak samo jak w dekoderach nc+...
 

mmbb

Member
Czy kolejnosc (numeracje) kanalow mozna przypisac tylko przez wyzej wymieniony program ? Nie mozna tego zrobic z poziomu tv ? Co to za lista ulubionych gdzie nie mozna zmienic numeracji kanalow... Tak samo jak w dekoderach nc+...


Zmienić numeracje kanałów w Sony można tylko z poziomu tego programu. Ja się przesiadłem z Samsunga i nie moę się przyzwyczaić do niektórych funkcji tego tv.
 
Do góry