dvb-t i zbiorcza anetna

mumu

New member
dvb-t i zbiorcza antena

witam, czy komus udalo sie odebrac cyfrowe kanaly z POTu w Wawie przez zbiorcza antene?
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Dołączam do pytanie - antena zbiorcza +MPEG2? Taki zestaw nie działa już rozumiem.

Co trzeba więc zrobić/dokupić, aby zaczęło to działać
 

mumu

New member
Redundantor napisał:
Dołączam do pytanie - antena zbiorcza +MPEG2? Taki zestaw nie działa już rozumiem.

Co trzeba więc zrobić/dokupić, aby zaczęło to działać
nie. zbiorcza i mpeg4. ja nic nie moge zlapac, ale dawno z niej nie korzystalem. albo jest uszkodzona, albo mam uszkodzone wejscia w puszce. dlatego pytalem, a pod reka domowej nie mam.
 

yusuf

New member
dvb-t i antena zbiorcza

Witam,
Podłaczyłem Sony KDL-40V3000 do anteny zbiorczej, odbiornik znalazł 10 usług na kanale 48 i 5 usług na kanale 55, dostaję informację o programie i nadawanej audycji, EPG działa, mam dżwięk, tylko NIE MAM OBRAZU a jedynie komunikat "Brak wizji"
O co chodzi ?!
Czy jest ktoś kto odbiera dvb-t na zbiorczej?
:confused:
 

prosper5250

New member
zaraz zrobię test temu telewizorowi, tyle że podłączę go do antenki philipsa do naziemnej telewizji cyfrowej oraz wetknę kabel głośnikowy i wyrzucę na zewnątrz sklepu (nie mam anteny szerokopasmowej-jedynie enkę).

nie chciało mi się przenosić czterdziestki więc wziąłem KDL-32D3000... ponieważ szyby w moim sklepie mają 3 cm grubości i nie działa w ogóle analog i nawet radio-wyniosłem telewizor przed sklep, tak by w linii prostej mieć pałac kultury... podłączyłem antenkę dvb-t philipsa i nic... nic nie znalazło... 0,0! w dupie mam tę cyfrę naziemną... tylko nałaziłem się z przedłużaczami i zmarnowałem pół godziny!:twisted:
 
Ostatnia edycja:

DJ_Adi

New member
prosper5250 napisał:
nie chciało mi się przenosić czterdziestki więc wziąłem KDL-32D3000... ... podłączyłem antenkę dvb-t philipsa i nic... nic nie znalazło... 0,0! w dupie mam tę cyfrę naziemną... tylko nałaziłem się z przedłużaczami i zmarnowałem pół godziny!:twisted:

nie dziwne że nic nie znalazło ponieważ ten TV nie ma dekodera DVB-T z komresją MPEG-4.
A tylko w takiej kompresji nadawane są obecnie kanały w 2 paczkach z PKINu.

Ja bez problemu odbieram w Soniaku 46X3500 - odległość od pałacu - ok 8 km. ze zwykłej anteny pokojowej uhf za 40 zł.
 

prosper5250

New member
znakomicie! wreszcie czegoś bardzo ważnego się dowiedziałem na tym forum a właśnie po to tu siedzę! w takim razie zrobię test już w sklepie (bez wynoszenia tv:) )... nie mogę się doczekać!
 
Do góry