DVB-C Analog od UPC - problem.

konradstw

New member
Witam! Z racji tego, że zaczyna się mundial, a ja wynajmuję mieszkanie i do tej pory korzystałem tylko z internetu, to nie posiadam żadnego pakietu telewizyjnego UPC. Jednak ze ściany idzie kabel, wg. właścicielki idzie nim sygnał od UPC - analogowy. Postanowiłem przedłużyć kabel (kupiłem dodatkowe metry kabla antenowego dobrej jakości, beczuszkę oraz łączenia i końcówkę do wejścia Antena - IN. Wszystko ładnie połączyłem jednak, gdy wkładam kabel antenowy do wejścia w moim telewizorze, to niestety telewizor sygnału nie widzi (obrazek "Kablowa" w moim TV jest "szary"). Istnieje jednak nadzieja, przez chwilę telewizor załapał sygnał udało mi się znaleźć sieć "UPC Digital", jednak udało się to jednorazowo i szybko znikło.
Mój telewizor to LG 50PV350, wcześniej korzystałem z sygnału DVB-T i nie było żadnego problemu z odbiorem.
Czy to możliwe, że tuner w TV "przestał działać" gdy bawiłem się w podłączanie sprzętu? Teraz co prawda gdy mam podłączone TV pod inne wejścia, to gdy stykam końcówką kabla o wejście "antena In" telewizor pokazuje czarny ekran, ale to kwestia kilku sekund i wszystko wraca do normy, ale sygnału dalej nie łapie...
Kilkakrotnie izolowałem kabel, gdyż myślałem, że z końcówką może być coś nie tak, jednak nie przynosi to żadnego efektu. Proszę o jakieś porady bo już 2 dni nad tym siedzę i skończyły mi się pomysły...
 
Do góry