Duży problem z amplitunerem SONY

Axl2000

New member
Witam, dzisiaj przyjechał do mnie amplituner co będe go stawiał w małym pokoju. SONY DE495, podstawowy starszawy SONY.
Wszystko śmiga pięknie oprocz systemu DCS i wszystkich Hall, Concert itp.

Już opisuje:
mam pare filmów w mkv na kompie. Różne, z dźwiękiem i DTS i DD, i niektore z nich da się spokojnie oglądać przy włączonym DCS 2 (mi bardzo odpowiada taki dźwięk) a niektore jak włączy się ten system to zaczynają mocno przerywać, na wyswietlaczu amplitunera zaczyna mrygać wskaźnik podłączonych głośników i jak zniknie to brak dźwięku, i tak co pół sekundy, sekunde....tak jakby komp przerywał przesył dźwięku. ALE...jak tylko włącze na Auto czyli leci spokojnie sobie film DD5.1/DTS nie poprzez procesor w amplitunerze to wszystko śmiga.
Zwaliłbym to na zepsuty procesor DCS (DSP w tym też jest?) ale...MP3 i CD Audio - działa. Radio - działa. Część filmów na komputerze (mkv) - DZIAŁA. Inna częśc filmów - nie działa i przerywa, nie mam pojęcia co się dzieje. Czy amplituner reklamować, czy może z kompa leci za dużo danych do amplitunera i procesor DCS nie wyrabia? (wątpie...ale wymyślam co moge)

Jakieś pomysły? Na poprzednim ampli nie było problemu (bo nie miał procesora dźwięku) a na tym niestety spodobał mi się dźwięk z DCS i jest źle bo część filmów (z komputera) przerywa przy włączonym DCS, no chyba, że te filmy mają coś skopane z dźwiękiem skoro do BD @ .mkv...
 
Ostatnia edycja:
Do góry