Duża plazma do gier xbox 360 playstation 3

bhal1991

New member
Witam wszyskim
poszukuje dużej plazmy 42 a jeszcze lepiej 50 do gier HD mój budżet do około 3500 wiem ze 50 ciezko bedzie znalesc ale może znacie jakis dobry model do tej ceny lub ewentualnie do 4000 a jak nie to jakaś dobra 42 ktore spełniała by oczekiwania do gier i czasami filmów hd
pozdrawiam bhal
 

asoz

New member
Ogólnie zdecydowanie preferuje plazmy, ale w twoim przypadku może warto zastanowić się nad jakimś LCD ?

Ale jak chcesz plazme, to weź Panasonic TH-42PY80P. To nieco powyżej 4k.
Albo troche taniej Panasonic TH 42 PY 8.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bhal1991

New member
hmmm o plazmie mysle poniewaz sa one chyba tansze od telewizorow LCD szczególnie przy wiekszych przekątnych. A co do TH-42PY80P to nie widze sensu kupowania telewizora FULL HD. zastanawiałem sie nad tym telewizorem SAMSUNG PS 50A410
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
A może Samsunga Q91 ? starszy ale bardzo dobra plazma i cena też bardzo atrakcyjna. Ale szczerze to ja bym polecił LCD do PS3 czy Xbox360 (komp) ale to już twój wybór poczytaj troszke i sie zastanów.
 

asoz

New member
Ja także wybrałbym LCD. Ja bym nie kierował się tym aby kupić jak największy TV bo możesz okazać się rozczarowany jakością.
Wydaje mi się, że te Panasonic'i będą najlepszym wyborem.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No raczej nie bo ich ceny to wcale żadna rewelacja bo za 18 baniek to można wybierać już 32 praktycznie każdej firmy ze starszych modeli.A phillips moim zdaniem jak to phillips czyli dobre suszarki,tostery,mikrofalówki...Dodatkowo ten 5322 nie jest zbyt wiele wart,już lepszy dużo samsung r81.Ma dużo więcej funkcji i opcji kalibracji obrazu,just scan (bez overscanu),lepszy kontrast i czerń.
 

moratar

New member
Przecież plazmy nie nadaja się do gier, pc,ps3 itp. Nie radzą sobie z poziomo i szybko poruszającym się objektem w dużym kontrascie. Green ghosting efekt to chyba sie nazywa i podobno maja to wszystkie plazmy.
na youtube.com jest filmik: watch?v=lVw_VvFcV1U
który to pokazuje ale nie moge dać linka :(...
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Niestety mylisz się kolego i to dokładnie we wszystkim.
Nie widziałem niczego lepszego do PS3 niż moja plazma a trochę wierz mi widziałem.
Szybkie obiekty na plaźmie? To miód po prostu w porównaniu nawet do najlepszych LCD.
Moja plazma nie ma green ghostingu czyli nie mają tego wszystkie plazmy.

Pozdrawiam,
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Green Ghost rzeczywiście występuje, ale jego widzialność jest uzależniona od konkretnego panelu i percepcji odbiorcy.

ArtS :)
 

habano

New member
bhal1991 napisał:
hmmm o plazmie mysle poniewaz sa one chyba tansze od telewizorow LCD szczególnie przy wiekszych przekątnych. A co do TH-42PY80P to nie widze sensu kupowania telewizora FULL HD. zastanawiałem sie nad tym telewizorem SAMSUNG PS 50A410


jeśli nie widzisz sensu inwestowania w FullHD i koniecznie plazma
to może:
Panasonic 42PV80/42PX80 - około 3100/2900 PLN
i pare "stówek"na dobre kable lub jakąś giere zostaje :)
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
i ja dorzuce swoje 5gr do tematu. Co to za głupoty że plazma nie nadaje się do gier?. Green ghosting moze byc problemem ale to zalezy od modelu i od nas samych-niektorzy to widza inni nie. Ja akurat tego efektu nie widzę. Plazmy uzywam do ps3 xbox 360 i właśnie w tym momencie z PC i co ? I bajka.
Plazma ma inny obraz niz lcd. Obecnie nie wiem czy przesiadlbym się na lcd mimo że ten przy konsoli wypada korzystniej.
 
Do góry