Duplikator do Cyfry+

Szemot

New member
Wiem, ze jest jakas opcja aby miec jedna karte z cyfry+ i posiadac dwa dekodery a ta karta komunikuje się bezprzewodowo z dwiema pozostałymi które sie wkłada normalnie do slotu na karty. Jednak nie wiem nico tym wiecej. Może zeby uregulowac to ponumeruje pytanka.

1. Ile to kosztuje i gdzie mozna kupić
2. Jaki to ma zasieg? Niestety w domku jednorodzinnym jeden TV jest w jednym rogu a drugi pietro wyzej w przeciwległym rogu.
3. Czy są jakies minusy ?
4. Czy da sie w cyfrze wziąć w dzierżawe drugi dekoder czy jest przydział: jeden abonament = jeden dekoder ?
 

Hatori

New member
1. Za Spliter i dwie karty około 550 pln (może być na kabel telefoniczny około 250 z dwoma kartami)
2. Zasięg do 100m w lini prostej. W domu powinno wystarczyć
3. Dziś dowiedziałem się że można tak zrobić. Nie sprawdziłem tego, Dwa punkty cyfry w mojej miejscowości zamieniły się w polsat :(

Musisz mieć konwerter twin i pociągnąć kable do dwóch dekoderów
 

Szemot

New member
Czyli innymi slowy jesli mój główny dekoder to PVR HD czyli do niego ida dwa kabelki z twina zeby jeszcze nagrywać to nie mam innej mozliwości jak zamontowac koleną antene ?
 

Szemot

New member
Spoko, myslalem, że dwa wyjścia to maks bo jest pogorszenie jakości. To może byc konwerter np na 6 wyjść przy zachowaniu jakości ?
 

bsz

New member
Czy jest możliwość, aby pojedynczy sygnał Cyfry puścić do TV w innym pomieszczeniu "bezprzewodowo"? Jesteśmy świeżo po remoncie i nie mamy możliwości ukrycia kabla, a z drugiej strony nie chcemy, żeby kabel był przeciągnięty przez całe mieszkanie.

Znalazłem w internecie firmę devolo: devolo.com/consumer/dlan-tv-world.html?l=en

ale ich urządzenie pozwala na przesłanie sygnału z wykorzystaniem sieci elektrycznej na jeden TV i jeden komputer. Czy istnieje coś podobnego, żeby przesłać jeden sygnał na dwa telewizory?

W budynku jest jedna antena, z której deweloper rozprowadził sygnał do wszystkich 6 mieszkań (każdy ma pojedynczy sygnał).

Pozdrawiam,
bsz
 
Do góry