Dune BD Prime 3.0

marlowe

Member
Ostatnio stan mojego dune prime 3.0 zdecydowanie ulega pogorszeniu, zawiesza się praktycznie na wszystkim. Myślałem że to wina coraz to gorszej kompresji materiału ściąganego z netu. Ale już 2 krotnie zawiesił mi się na ...menu! Na przechodzeniu między ikonami. Firmware mam z lutego 2014. Czy jest tu jeszcze jakiś posiadacz tego sprzętu który miał coś podobnego? Kosztował sporo, ma ze 4 lata. Czy w ogóle w Polsce gdzieś naprawiają ten sprzęt ?

edit: wczoraj zawiesił się na ...włączeniu, na napisie loading :(
 
Ostatnia edycja:

marlowe

Member
Wgraj jeszcze raz najnowszego softa, a jak nie pomoże to którąś poprzednią wersję.

Nie miałem takich rzeczy na sofcie z 2012 roku. Źle się zaczęło dziać od wgrania softu z maja 2013 a już tragednia po wgraniu softu z 2/2014. Czy da się wgrać soft z lat poprzednich na ten z 2014 ?? Nie uszkodzę czegoś ?
 

dimo

New member
Ja akurat używam najnowszego softa (mam Dune HD Max) i nie mam problemów ale poprzednie wersje różnie chodziły i czasami wracałem do starszych softów. Wgranie starszego softa zawsze się udawało.
 

qwert

New member
Ostatnio stan mojego dune prime 3.0 zdecydowanie ulega pogorszeniu, zawiesza się praktycznie na wszystkim. Myślałem że to wina coraz to gorszej kompresji materiału ściąganego z netu. Ale już 2 krotnie zawiesił mi się na ...menu! Na przechodzeniu między ikonami. Firmware mam z lutego 2014. Czy jest tu jeszcze jakiś posiadacz tego sprzętu który miał coś podobnego? Kosztował sporo, ma ze 4 lata. Czy w ogóle w Polsce gdzieś naprawiają ten sprzęt ?

edit: wczoraj zawiesił się na ...włączeniu, na napisie loading :(

U mnie jest podobnie. Tez mam dune bd prime 3.0 i od paru miesiecy często sie zawiesza, działa tylko 1 wejście usb (z czterech), często materiału hd nie da sie ogladać, klatkuje obraz, brak dżwięku,
strasznie długo się włącza i wczytuje dyski. Porażka jak dla mnie. A kosztował nie mało $ :-?

Rozważam zakup innego playera, tylko pytanie który.
Póki co popróbuje z innym firmware
 
Do góry