DTS Master Audio z PS3

Bullet78

New member
No właśnie

HDMI mi nie widzi. Tylko optyka. Nie wiem czy to wina kabla czy co. AVR 255, PS3 Fat 80GB. Kabel za 100 zł pozłacane koncówy. Może ktoś wie.
Ale juz tuner cyfry hd philipsa chodzi bez problemu po hdmi. Ciekawe.
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
HDMI mi nie widzi. Tylko optyka. Nie wiem czy to wina kabla czy co. AVR 255, PS3 Fat 80GB. Kabel za 100 zł pozłacane koncówy. Może ktoś wie.
Ale juz tuner cyfry hd philipsa chodzi bez problemu po hdmi. Ciekawe.
Mam taki sam ampli, co ci nie widzi? Ja mam PS3<-hdmi-> AVR 255 <-hdmi-> TV.
Najlepiej wrzucić wszystko na ampli (audio razem z sekcją video) po hdmi, stamtąd wypuścić po HDMI tylko video na TV.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a tak spytam: ktore gry na ps 3 wykorzystuja dzwiek hd? I czy ulsysze odczuwalna roznice oczywiscie na plus po przejsciu np ze zwyklego DTS (czy DD)? Mysle o zmianie juz paroletniej Yamahy model RXV640-RDS na cos z dekoderami HD.
 

pav3l

New member
Bez reklam
...a kto mówi o grach? Pierwsze lepsze z brzegu, do czego to ci się przyda - koncerty np. Metallica - Francais Pour Une Nuit, koncert z Paryża - DTS MA HD. Drosophilia, zaufaj mi, jest słyszalna różnica pomiędzy DTS a DTS MA HD! (ale musisz mieć do tego też w miarę dobre głośniki, a nie jakieś pierdziawki).

 
Ostatnia edycja:

cierpliwy_304

New member
HDMI mi nie widzi. Tylko optyka. Nie wiem czy to wina kabla czy co. AVR 255, PS3 Fat 80GB. Kabel za 100 zł pozłacane koncówy. Może ktoś wie.
Ale juz tuner cyfry hd philipsa chodzi bez problemu po hdmi. Ciekawe.

Właśnie walczyłem ze swoim sprzętem żeby uzyskać DTS HD MSTR (pierwszy raz widzę ten napis na swoim Harmanie, z czego bardzo się cieszę), udało się po takiej konfiguracji... w PS ustawiłem wysyłanie HDMI, zaznaczyłem tylko DTS'y plus to czego nie da się odznaczyć w PS3 w ustawieniach audio, no i w filmie Blu-Ray ustawiłem format wyjścia audio na bitstream. Po takich ustawieniach oczom mym ukazał się piękny napis "DTS HD MSTR". Pozdrawiam

P.S. Przy włączonej pauzie i jeszcze w kilku innych momentach głośniki w tv mi "pykają" nie wiecie czego to wina? Może kabla HDMI?
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Właśnie walczyłem ze swoim sprzętem żeby uzyskać DTS HD MSTR (pierwszy raz widzę ten napis na swoim Harmanie, z czego bardzo się cieszę), udało się po takiej konfiguracji... w PS ustawiłem wysyłanie HDMI, zaznaczyłem tylko DTS'y plus to czego nie da się odznaczyć w PS3 w ustawieniach audio, no i w filmie Blu-Ray ustawiłem format wyjścia audio na bitstream. Po takich ustawieniach oczom mym ukazał się piękny napis "DTS HD MSTR". Pozdrawiam

P.S. Przy włączonej pauzie i jeszcze w kilku innych momentach głośniki w tv mi "pykają" nie wiecie czego to wina? Może kabla HDMI?


wystarczyło ustawić tylko bitstream
 

Artencjusz

New member
Witam...
Posiadam DENONA AVR1311 do którego mam podłączone ps3 jako odtwarzacz przez HDMI, mam problem z ustawieniami aby czytał cd dts bo słychać tylko szum przy odtwarzaniu, zmieniłem ustawienia w ps3 tak jak radzili inni użytkownicy lecz to niestety nie pomogło.Co może być zle ustawione? Czy to może coś w amplitunerze jest zle ustawione...Proszę o pomoc i z góry dziękuje
Pozdrawiam...
 
Do góry