Drugi TV do sypialni

kozlos

Member
Witam,


Mam kilka sprzętów od Kikiego, teraz czas na kolejny zakup i ponownie prośba o pomoc :) Obecnie w salonie mam Philipsa 75 cali kupionego ok rok temu - ale nie o tym temat, natomiast w sypialni wysłużony (aczkolwiek w pełni sprawny) Sony 55W905a - niestety smart na nim nie istnieje, więc szukam odświeżenia. Myślę, że rozmiar też podobny - 55cali, ewentualnie odrobinę mniejszy. Co warto rozważyć? Może jakaś promocja dla niebieskich, którym mogę stać się ponownie :p



1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - 14 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? max 2, zazwyczaj leżąc na wprost w łóżku
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? -zazwyczaj na wprost (leżąc)
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? - wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? -patrząc na TV, okno po lewej stronie (oglądane głównie wieczorami, więc raczej nie ma to większego znaczenia)
7. Jaki masz obecnie telewizor? - W sypialni Sony 55w905a.
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Netflix, smart TV
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Cyfrowa, satelita, hdmi
10. Jakie urządzenia? - Konsola, Odtwarzacz, Dekoder UPC/ lub satelity tp
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? - 2-3
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą - brak preferncji - ale mat ma chyba ładniejsze koloty
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - netflix, sport (ale zazwyczaj na głównym (drugim) tv), konsola
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? - trochę
15. Czy zamierzasz grać w gry - trochę
16. Preferencje co do marki? - Philips ze względu ambilight
17. Preferencje co do wielkości? - 55? Mam taki obecnie w sypialni, mogę ewentualnie ciut mniejszy, ale tylko ciut :)
18. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? - 2-3k
19. Czy telewizor ma mieć 3D - nie musi
20. Pomysły: Coś z Philipsa (3x ambilight)
 

agricola

New member
Naturalnym wyborem biorąc pod uwagę budżet jest Philips 55PUS73304 - właściwie bardzo podobne parametry do Philipsa, który kupiłeś rok wcześniej. Bo podejrzewam, że to 8303, ewentualnie 7303. Ambilight trzystronny i nada się do gier.
 

kozlos

Member
Dzięki!

Tak, mam obecnie 75pus8303.

A Ty miałeś na myśli 7304 czy 7334? Bo chyba wdarla się "literowka"

A jak względem tego poleconego przez Ciebie ma się 6704? Można prosić o wskazanie w czym jest "gorszy"? 700 zł czy 800 mogę dołożyć, tylko czy rzeczywiście to odczuje w TV do sypialni, gdzie głównie odtwarzane będą "usypiacze" i netflix?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych potrzeb masz w specjalnej ofercie :
- Philips 55PUS8804 w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program
- Philips 55 PUS7303 w programie
- Philips 55PUS7334
- Philips 55PUS7504

Model 6704 - raczej nie dla Ciebie...
 
Do góry