Drugi sub do 2500zł do Jamo 606 +sub 300

Witam
Mam zestaw Jamo 606 HCS3 + Onkyo 606 + Jamo sub 300
Pokój 30m2
50% filmy 50% muzyka
Budżet 2500zł (im mniej tym lepiej bo zmieniam projektor na full hd)
Z Jamo 606 jestem zadowolony, ale lubię jak trzęsie, jest dużo basu i nie dudni a tu sub 300 nie spełnia do końca moich wymagań. Chciałbym go jednak zostawić i dokupić 2 subwoofer.
Czytałem różne opinie i nie mogę się zdecydować co wybrać, ale zawężyłem zakres do 4 opcji
-velodyne cht 10q
-jamo sub650
-JBL ES250
-3x Jamo sub 300

Czekam na opinie i sugestie
 

Kaszan

New member
Żeby to miało ręce i nogi musiałbyś wymienić ampa. Jeśli już jesteś zdecydowany na nowego suba to ja sprzedałbym Jamo 300 i kupił Velodyne CHT-12R. Dokupując drugi sub nie polepszysz jakości basu.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Wymiana amplitunera na obsługujący dwa subwoofery będzie przydatna, model TX-SR607. Przy trzęsieniach wskazany ES250.
 
Jeśli dobrze pamiętam to w sub 300 jest chyba wyjscie które przepuszcza sygnał na 2 subwoofer. Rozumiem że nie polecacie tego rozwiązania.
Gdybym się wziął za wymiane ampli to poszedł bym już w kierunku czegoś z certyfikatem thx, a narazie chce się skupić na subwooferze i projektorze.

Więc co będzie lepszym wyborem jamo sub 300 + JBL es250 czy velodyne cht 12r
No chyba, że sam es250 lub inny do 3000zł
 

Kaszan

New member
Zależy na czym Ci bardziej zależy, na ilości basu- można się sprzeczać, na jakości, kontroli- bezwzględnie Velodyne. ES 250 to fajny sub (sam mam es 150 i jestem zadowolony) ale nie ma porównania do CHT-12R. Jest to różnica minimum o dwie półki wzwyż. Jeśli jednak zależy Ci na jak najmniejszych kosztach to es250 jest faworytem w tej cenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Patrząc na to że powinieneś wymienić Ampli to sięgaj po sub JBL Es250 - bo razem nie wystarczy kasy :(
 

hawk11

New member
Jeśli masz trochę talentu to może sub aktywny DIY. Dobry 500W głośnik (perles lub dayton) + obudowa i dobra elektronika to koszt max 2tyś.
 
Wybrałem JBL ES250. Zostanie mi trochę z przeznaczonego budżetu na subwoofer i projektror więc może warto zmienić fronty?? Mam jamo606.
Pozostanie mi ok 3000zł + to co można dostać za Jamo. Jakieś propozycje??
 
Do góry