Drugi Pad

peqon

New member
Witam, piszę z prośbą o pomoc, jeśli taki temat był to przepraszam, ale nic takiego nie znalazłem...
A więc chcę dokupić 2 pad do ps3, może być przewodowy, bardziej chodzi mi o cenę. Mam już starego pada do ps2, ale jak czytałem potrzebny jest konwerter pada ps2-ps3 który kosztuje razem z przesyłką około 40-80zł... Zwykły pad kosztuje 160 co jest dość dużą sumą, za którą mogę kupić dwie gry. Znalazłem także zamienniki, które kosztują o dużo mniej np 25zł ( "PAD PRZEWODOWY DO PS3 DUALSHOCK" "Pad przewodowy do PS3 sixaxis dual - shock 3".
A moje pytanie, to czy bardziej opłaca się kupić konwerter, czy zamiennik...
 

FabioHD

New member
Ostatnio widziałem w saturnie oryginalne pady Sony PS3 wersje oem, (w takim białych kartonikach) kolory przeźroczyste: niebieski, czerwony itd. Z tego co pamietam były po 99 zł.
 

ChmieLu000

New member
Ja bym brał przejściówke, oryginał > podróbka. Chyba, że ktoś lubi to drugie.

Ja mam u siebie 2x oryginalny sixaxis dualshock 3 oraz 2x joy pad na kablu z PSone. w sumie 4 pady i w fife piłkę kopiemy ostro !
 

3echo

Member
Bez reklam
Na Allegro jest dużo ofert oryginalnych padów do PS3.Różne ceny od 70 do 200zł.Może mi ktoś napisać skąd taka rozbieżność cen?Na co uważać?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
a co tu doradzać ? daj mi linki to ci powiem od którego kupić. ja mam ponad 300 zakupów na allegro i nigdy bubla!! jak ktoś chce sprzedać to daje dobrą cene. ja jak sprzedawałem gry na ps3 to o kilka zł niżej. nie zdarzyło mi sie żebym miał gre wystawioną dłużej niż 1 dzień. rekordem moim była godzina od wystawienia i poszła. mnie pare zł nie zbawi a mam pewność że sprzedam.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
1,2 link - pad wysyłany z hong kongu więc tanie bo wysyłane z chin. bez pośredników itd. tak samo kiedyś odtwarzacze mp3 ludzi kupowali kontenerami bo kosztowały 5 zł a sprzedawali za 20.
czas oczekiwania na paczkę ponad 10 dni. odpuścił bym sobie.
dozbieraj i kup w sklepie albo na allegro w cenie dobrej z gwarancją i że masz 3 dnia towar w domu.

3,4 bym odpuścił bo nie ma zdjęć sprzedawanego przedmiotu tylko ze strony producenta. a ja od takich ludzi nie kupuje.
 

3echo

Member
Bez reklam
Pisałem do gościa od nr 3,aby podał nr seryjny( CECHZC2U ).Prawdopodobnie jest to pad przeznaczony na rynek USA.Jeszcze chciałem zapytać o pady z HongKongu te za 99zł....Czy to jest oryginalny pad od Sony?Taki jaki jest sprzedawany u nas?
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
na moich 2 padach pisze made in china. jeden był razem z konsolą drugiego kupiłem na półce z padami w media
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
a co tu doradzać ? daj mi linki to ci powiem od którego kupić. ja mam ponad 300 zakupów na allegro i nigdy bubla!! jak ktoś chce sprzedać to daje dobrą cene. ja jak sprzedawałem gry na ps3 to o kilka zł niżej. nie zdarzyło mi sie żebym miał gre wystawioną dłużej niż 1 dzień. rekordem moim była godzina od wystawienia i poszła. mnie pare zł nie zbawi a mam pewność że sprzedam.
WOW, 300 zakupów, mistrzu ucz nas :hihi:

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
może to dużo może mało ale doświadczenie mam. od rzeczy za 5ł do tv za 3 tyś. a ty co masz 10 tyś ?? :-|

Doswiadczenia mozna nabrac bardzo szybko, nie potrzeba do tego tysiecy komentarzy, jedno jest pewne zyjemy w ciemnogrodzie i ten kto kupuje takze na zagranicznych aukcjach wie jaka przepasc nas dzieli w podejsciu do klientow - poczawszy od sprzedajacych z kilkoma komentarzami do takich po kilkadziesiat tys. komentarzy.
Mozna byc miec wrazenie ze panuje tam niepisany kodeks sprzedajacych - nazwalbym to "kultura biznesu" ktory u nas funkcjonuje u bardzo nielicznych sprzedajacych.
Jak ktos nie wie o czym pisze, to moze lepiej zyc w nieswiadomosci.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
wiekszosc (jesli nie wszystkie) tych padow z Hong Kongu za kilkadziesiat zl to niestety podroby o slabej jakosci, chociaz z wygladu na pierwszy rzut oka nie do odroznienia. Sam sie jakies 1,5 roku nacialem i 130 zl wowczas poszlo sie walic...
 
Do góry