drugi pad

azet

Member
Bez reklam
własnie sprezentowałem sobie drugiego pada, i widzę róznicę, gdy np .w GT5 P, gram na dwa pady, to czasami obydwa regaują równoczęsnie a czasami ten drugi nie zawsze, gdy np. uruchamiam GT5P z pierwszego pada wszystkie przyciski chodzą, gdy uruchamiam z drugiego pada, nie mogę wyłączyć pierwszego filmu bo nie działają mi przyciski, czy to jest normalne ? czy może trzeba to jakoś ustawić inaczej?
 

jarek632

New member
Witam.Nie rozumiem że reagują 2 pady równocześnie jak równocześnie?Wyłączyć pierwszego filmu z drugiego pada się nie da! Pierwszy pad tylko obsługuję tą opcję. Z tego co pamiętam to nie tylko w gt5 tak jest. Spotkałem się z takim przypadkiem w innych grach że intra nie wyłączysz drugim padem. Jak ci się to przydarzy to włącz na padzie przycisk ps i zmień kolejność padów hehe. Prawdopodobnie jest to zrobione tak żeby nie robić bałaganu. Pozdrawiam
 

jurislawek

New member
ja mam dwa pady i biorę tego który jest bliżej przycisk PS i ustawia sie automatycznie na 1 a jak siora chce powalczyć to włącza drugiego, nigdy mi się te nie zdążyło by przy włączeniu konsoli obydwa się włączały, a i pady reagują normalnie jak się gra, pad z dioda nr1 jest padem głównym do obsługi menu i menu gier
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
jest dokłądnie jak piszecie, zależy który się weźmie ten jest pierwszy , ale dziwnie sięzachowywał ten drugi gdy np. w GT5P jeździło sięna dwa pady, ale wychodzi na to że tak jest, pierwszy jest dowodzący, a drugi już nie . dzięki za odpowiedzi .
 
Do góry